X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mick Hucknall: w domu mało mówię

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2019 21:00
– Gdybyśmy puścili nasz najnowszy album nam samym w 1985 roku, to zostałby dobrze przyjęty. Jest surowy, ma charakter i mnóstwo dobrej energii – mówi Mich Hucknall, lider grupy Simply Red, który był gościem Marka Niedźwieckiego.
Audio
  • Mick Hucknall w rozmowie z Markiem Niedźwieckim (Trójka/Lista Przebojów Programu Trzeciego)
Simply Red w Trójce
Simply Red w Trójce Foto: Łukasz Kowalski/PR

Simply Red "Blue Eyed Soul" Simply Red "Blue Eyed Soul"

Simply Red wracają z albumem "Blue Eyed Soul". To 10 kunsztownie zrealizowanych funkowych kawałków, nasyconych brzmieniem instrumentów dętych soulowych utworów i pełnych emocji ballad. Dwunasta płyta Simply Red ukazuje się po czteroletniej wydawniczej przerwie.  

Jak to się stało, że po tylu latach kariery, głos Micka Hucknalla właściwie się nie zmienił? – Mało mówię na ogół, nie używam telefonu, nie pijam mocniejszych alkoholi, nie palę i myślę, że to wszystko sprawia, że mój głos pozostaje bez zmian – wyjaśnia Mick Hucknall.

Simply Red przyjechali do Warszawy, by zagrać kameralny koncert w studio im. Agnieszki Osieckiej. Na jego retransmisję zaprosimy niedługo na antenie Trójki.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy,

***

Tytuł audycji: Lista Przebojów Programu Trzeciego
Prowadzi: Marek Niedźwiecki
Gość: Mick Hucknall (lider grupy Simply Red) 

Data emisji: 15.11.2019
Godzina emisji: 20.18

mat. prasowe/ml/gs

Czytaj także

Ania Rusowicz i jej "Przebudzenie" w "Markomanii"

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2019 13:00
– Każda płyta to dla mnie proces, nowe wyzwanie i staram się, w ramach mojej stylistyki, robić za każdym razem co innego. Tworzyć inny klimat i póki co udaje mi się to utrzymać – mówi gość Marka Niedźwieckiego, Ania Rusowicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Editors: natchnienie potrafi uderzyć nagle jak prąd

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2019 21:00
– Jesteśmy chyba najmniej rockandrollowym zespołem świata. Kiedy zespół, w którym zaczynają się sukcesy, gra, to daje to ogromną satysfakcję, a ego rośnie. Jednak po kilku płytach okazało się, że tu nie ma miejsca na ego  – stwierdza Justin Lockey, gitarzysta Editors.
rozwiń zwiń