X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Muzyczny relaks, odpoczynek, siesta...

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2020 12:10
– Zapraszam na dwie godziny niezobowiązującej, nieskrępowanej muzyki przyjaznej człowiekowi… – zachęca co niedzielę Marcin Kydryński. 
Marcin Kydryński
Marcin KydryńskiFoto: Aleksandra Baszun

"Siesta" to zestawienie pozornie nieprzystających do siebie utworów, pomieszanie gatunków, żonglerka konwencją. Od Van Halen po Wolfganga Amadeusa Mozarta, od Duke'a Ellingtona po Johna Zorna, od muzyki filmowej najwyższej próby po ludowych artystów z odległych krajów.

"Siestą" rządzi niepodzielnie jedno prawo: "starannie unikam muzyki, która mi się nie podoba". Tak mówi Marcin Kydryński. Audycja to szeroki zakres jego prywatnego gustu, bez żadnych zobowiązań. Stąd też stałe kąciki z ulubieńcami Marcina Kydryńskiego: "Odrobina Patologii" – z rzadkimi nagraniami Pata Metheny, "Ella Co Niedziella" – z głosem Elli Fitzgerald, czy "Stingowy Kwadrans" – wiadomo.

***

"Siesta" na naszej antenie w każdą niedzielę od godz. 15.05 do 17.00. Audycję prowadzi Marcin Kydryński.

Zobacz więcej na temat: Marcin Kydryński