X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zbrodnie rosyjskie na Ukrainie? Powstał specjalny raport

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2016 00:01
- W audycji przedstawimy fakty na podstawie raportu o zbrodniach wojennych Rosji i jej separatystów, dokonywanych na wschodzie Ukrainy w 2014 roku. Został on opracowany przez zespół niezależnych ekspertów - zapowiedział na początku audycji Wojciech Reszczyński.
Audio
  • Rozmowa o raporcie "Rosyjskie zbrodnie wojenne na wschodniej Ukrainie w 2014 roku" (Trójka na poważnie)
Rosja zaanektowała należący do Ukrainy Półwysep Krymski w marcu 2014 roku
Rosja zaanektowała należący do Ukrainy Półwysep Krymski w marcu 2014 rokuFoto: PAP/EPA/MIKHAIL KLIMENTYEV / SPUTNIK / KREMLIN POOL MANDATORY CREDIT

Poseł Małgorzata Gosiewska, współautorka raportu, przyznała, że pomysł przygotowania dokumentu był dla niej czymś naturalnym. - Bo po pierwsze trzeba pomóc tym ofiarom dramatycznych tortur. Po drugie trzeba było jak najszybciej rozpocząć prace, żeby ustalić sprawców tych bestialskich zbrodni i docelowo walczyć o ich ukaranie - mówiła Małgorzata Gosiewska.

Czytaj dalej
żółnierz ukraina 1200 F.jpg
Kryzys na Ukrainie - serwis specjalny

Reporter Wojciech Mucha przyznał, że jego zdaniem państwo ukraińskie nie działa tak jak powinno i to właściwie w każdym zakresie. - Gdy się przejeżdża przez wsie, widać, że poza batalionami ochotniczymi, które tam stacjonują, ludzie są zdani sami na siebie - dodał.

Raport o zbrodniach Rosji na Ukrainie. Rozmowa Dariusza Rosiaka z Janem Piekło z Fundacji Współpracy Polsko-Ukraińskiej PAUCI >>>

Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której goście Wojciecha Reszczyńskiego mówią o tym, co jest w raporcie, jak można się z nim zapoznać i co w tej chwili dzieje się na Ukrainie.

***

Tytuł audycji: Trójka na poważnie  
Prowadzi: Wojciech Reszczyński  
Gość: Małgorzata Gosiewska (posłanka PiS, współautorka raportu "Rosyjskie zbrodnie wojenne na wschodniej Ukrainie w 2014 roku"), Wojciech Mucha (reporter, publicysta, autor książek o wojnie Rosji z Ukrainą)    
Data emisji: 27.1.2016  
Godzina emisji: 0.05

ei/fbi

Czytaj także

Ukraiński Majdan oczyma polskich dziennikarzy

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2015 12:00
Wojciech Mucha i Konrad Falęcki opowiedzieli Wojciechowi Reszczyńskiemu o swoich wspomnieniach i refleksach dotyczących rewolucji na Ukrainie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Światło w tunelu dla Ukrainy, czy tylko pozory?

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2015 17:20
Liberalizacja wizowa dla Ukrainy i przedłużenie sankcji wobec Rosji do lipca - oto komunikaty Jean-Claude'a Junckera. - Prezydent Poroszenko jest zadowolony z zapowiedzi - mówi Beata Płomecka, korespondentka Polskiego Radia w Brukseli.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rosyjskie zbrodnie wojenne na Ukrainie. Małgorzata Gosiewska: kara musi być nieuchronna

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2016 13:40
- Zbrodnie wojenne nie ulegają przedawnieniu, dlatego konieczne jest dokumentowanie tych zbrodni i poszukiwanie sprawców - mówi w audycji "Z kraju i ze świata" Małgorzata Gosiewska.
rozwiń zwiń