X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dziesięciolecie olsztyńskiej "Debaty"

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2017 10:00
W tym wydaniu "Trójki na poważnie" Wojciech Reszczyński odwiedził swoje rodzinne miasto – Olsztyn. Jego gośćmi byli ks. Jan Rosłan, Bogdan Bachmura i Adam Socha, związani z regionalnym miesięcznikiem "Debata". 
Audio
  • Dziesięciolecie olsztyńskiej "Debaty" (Trójka na poważnie)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: pinkomelet/shutterstock.com

Istniejące od 10 lat czasopismo "Debata" jest miesięcznikiem regionalnym wydawanym w Olsztynie. Pismo o charakterze publicystycznym porusza głównie tematy lokalne, ale także  ogólnopolskie i światowe. Jest przy tym ewenementem na rynku Warmińsko-Mazurskim – miesięcznik nie jest finansowany przez władze lokalne. Jego wydawcą jest Fundacja Debata.

"Debata" już od dekady zajmuje się publicystyką, historią i kulturą na Warmii i Mazurach, jednak jej twórcy pracują znacznie dłużej. Część z nich pisało wcześniej teksty drukowane w wydawnictwach opozycyjnych w czasach PRL. Obecnie miesięcznik współtworzą także pracownicy IPN, czy Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której zgromadzeni w studiu goście opowiadali o historii "Debaty", jej obecnych działaniach i planach na przyszłość.

***

Tytuł audycji: Trójka na poważnie   
Prowadzi: Wojciech Reszczyński   
Goście: ks. Jan Rosłan (red. naczelny miesięcznika "Debata"), Bogdan Bachmura (prezes Stowarzyszenia Święta Warmia i Fundacji Debata, politolog, publicysta), Adam Socha ("Debata", Polskie Radio Olsztyn, dziennikarz)
Data emisji: 6.11.2017  
Godzina emisji: 0.05

ml/gs

Czytaj także

"Głos Mordoru". Gazeta dla pracowników korporacji

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2017 18:35
Blisko 80 biurowców i ponad 80 tysięcy ludzi. To rejon przemysłowego Służewca w Warszawie, nieoficjalnie nazywany Mordorem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Kosmos". Nowe pismo dla dziewczyn (i nie tylko) coraz bliżej

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2017 16:23
- Robimy dwumiesięcznik "Kosmos" głównie z myślą o dziewczynkach. Po to, żeby im pokazać, że jest przed nimi cały wszechświat, którym mogą się zaciekawić. Same mamy córki, widzimy, że ciekawią się najróżniejszymi rzeczami i często są konfrontowane z tym, że niektóre sprawy są "nie dla dziewczyn", co wydaje mi się zupełnie nieuzasadnione wobec ogromu ich pasji - opowiada Joanna Woźniczko-Czeczott.
rozwiń zwiń