X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak dbać o wizerunek Polski?

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2017 10:00
W audycji rozmawialiśmy o promocji naszego kraju w świecie oraz walce z antypolonizmem.
Audio
  • Jak dbać o wizerunek Polski? (Trójka na Poważnie)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: irena iris szewczyk /Shutterstock

Polska zasługuje na szacunek i uznanie w świecie. To raczej zgodna opinia Polaków w kraju i olbrzymiej polskiej diaspory w świecie. W tym celu działają aktywnie dwie ważne, nowe obywatelskie instytucje, których troską jest popularyzowanie dobrego, zgodnego z prawdą wizerunku Polski w świecie.

Są nimi Polska Fundacja Narodowa oraz Reduta Dobrego Imienia, specjalizująca się w odkłamywaniu antypolskich stereotypów, w czym swój udział mają także Polacy rozsiani w świecie. Z przedstawicielami wspomnianych instytucji spotkaliśmy się w studiu Trójki.

Zapraszamy do wysłuchania audycji.

***

Tytuł audycji: Trójka na poważnie   
Prowadzi: Wojciech Reszczyński   
Goście: Mira Wszelaka (prezes Reduty Dobrego Imienia), Maciej Świrski (członek zarządu Polskiej Fundacji Narodowej), prof. Piotr Jaroszyński (filozof, wykładowca Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu)
Data emisji: 18.12.2017  
Godzina emisji: 0.05

Czytaj także

Dziesięciolecie olsztyńskiej "Debaty"

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2017 10:00
W tym wydaniu "Trójki na poważnie" Wojciech Reszczyński odwiedził swoje rodzinne miasto – Olsztyn. Jego gośćmi byli ks. Jan Rosłan, Bogdan Bachmura i Adam Socha, związani z regionalnym miesięcznikiem "Debata". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

SDP wobec rezolucji niemieckich dziennikarzy

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2017 14:00
W ostatnich dniach Niemiecki Związek Dziennikarzy (DJV) ogłosił swoją rezolucję na temat sytuacji mediów w Polsce. Ich opinia jest krytyczna i sugeruje, że wolność dziennikarzy w naszym kraju jest konsekwentnie ograniczana. Uchwałę DJV skrytykowało Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, nazywając je przekłamywaniem faktycznej sytuacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak zadbać o bezpieczeństwo energetyczne Polski?

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2017 00:05
Dostawa amerykańskiego skroplonego gazu do Gazoportu w Świnoujściu i zapowiedź kolejnych transportów LNG wzbudziła zainteresowanie opinii publicznej. Po raz pierwszy po wojnie Polska podjęła działania w celu uniezależnienia się od jedynego, rosyjskiego dostawcy i jego surowca. 
rozwiń zwiń