X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tomasz Siemoniak oczekuje informacji premiera ws. konferencji bliskowschodniej

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2019 09:53
– Oczekiwałbym, że premier czy minister spraw zagranicznych wyraźnie powiedzą, jaki jest interes Polski w organizowaniu konferencji bliskowschodniej, skoro podejmujemy takie działanie, które wystawią nas na rozmaite ryzyka – podkreślił wiceszef PO Tomasz Siemoniak.
Audio
  • Tomasz Siemoniak o konferencji bliskowschodniej (Salon polityczny Trójki)
Tomasz Siemoniak
Tomasz SiemoniakFoto: Trójka

Tomasz Siemoniak pytany w poniedziałek w radiowej Trójce o ocenę konferencji ministerialnej dot. Bliskiego Wschodu, która odbędzie się w dniach 13-14 lutego w Warszawie, stwierdził, że "imo różnych prób wypowiedzi - ministra spraw zagranicznych, premiera - nie widzi, jaki jest w tym interes Polski.

– Oczekiwałbym, że premier czy minister spraw zagranicznych wyraźnie powiedzą, jaki jest interes Polski, skoro podejmujemy takie działanie, które wystawią nas na rozmaite ryzyka – powiedział wiceprzewodniczący PO.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Tomasy Siemoniak skrytykował również to, że o konferencji jako pierwsze poinformowały USA. "Bardzo źle przyjąłem to, że dowiedzieliśmy się ze Stanów Zjednoczonych, że taka konferencja w Warszawie się odbywa" – mówił.

W spotkaniu ministerialnym poświęconym budowaniu pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie swój udział zapowiedzieli m.in. wiceprezydenta USA Mike Pence, amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo, a także premier Izraela Benjamin Netanjahu. Swój przyjazd do Warszawy zapowiedzieli również przedstawiciele niektórych państw europejskich oraz krajów regionu Zatoki Perskiej.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji, w której Tomasz Siemoniak komentował również wyniki sondażowego poparcia dla nowego ugrupowania Roberta Biedronia i odniósł się do kwestii zaangażowania kierownictwa PiS w plany budowy dwóch wieżowców w Warszawie.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Tomasz Siemoniak (wiceszef PO)
Data emisji: 11.02.2019
Godzina emisji: 8.14

PAP/pkur/mk

Czytaj także

Konferencja bliskowschodnia - drugi stopień alarmowy BRAVO-CRP

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2019 20:22
Premier Mateusz Morawiecki wprowadził stopień alarmowy BRAVO-CRP (2. w czterostopniowej skali dot. bezpieczeństwa teleinformatycznego), który będzie obowiązywał na terenie Warszawy w dniach 11-15 lutego. Decyzja ma związek z odbywającą się 13 i 14 lutego w stolicy konferencją bliskowschodnią. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Azari: Iran to nie jest partner do rozmów, to zagrożenie dla bezpieczeństwa

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2019 10:04
Iran to nie jest partner do rozmów - destabilizuje cały region i wystąpienie premiera Benjamina Netanjahu na konferencji bezpieczeństwa w Warszawie "nie będzie proirańskie" - oceniła w niedzielę wywiadzie w Radiu Zet ambasador Izraela w Polsce  Azari.
rozwiń zwiń