Kasia Lins: piękne melodie przychodzą przed snem

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2018 21:00
Gościem "Aksamitu" była Kasia Lins, która w rozmowie z Anną Gacek opowiadała o płycie "Wiersz ostatni" i wraz z zespołem wykonała w studiu im. Agnieszki Osieckiej kilka nowych utworów!
Audio
Anna Gacek i Kasia Lins z zespołem
Anna Gacek i Kasia Lins z zespołemFoto: Anita Bartosik

Oprócz Kasi Lins na scenie pojawili się: Agnieszka Bigaj (gitara basowa, samplery), Zuzia Kłosińska (gitara), Karol Łakomiec (gitara), Wiktoria Jakubowska (perkusja, flet) oraz gościnnie Łukasz Lach, który zaśpiewał w utworze "Dawno".

– Nerwy już ze mnie trochę zeszły. Grałam dziś na fortepianie, to niezwykły instrument – mówiła zaraz po zejściu ze sceny artystka. Anna Gacek pytała Kasię Lins o proces twórczy towarzyszący powstawaniu utworów, które popłynęły z Trójkowej sceny. – Często przed zaśnięciem w mojej głowie pojawiają się piękne melodie, a ja nie mam już siły sięgnąć po dyktafon. To wszystko mi umyka. Myślę, że gdybym nagrywała te pomysły, miałabym znacznie lepszą płytę. Albo podwójny album – dodała artystka.

Zapraszamy do wysłuchania całego występu i rozmowy z Kasią Lins w dołączonym nagraniu.

***

Tytuł audycji: Aksamit
Prowadzi: Anna Gacek
Gość: Kasia Lins
Data emisji: 5.03.2018
Godzina emisji: 20.10

ml/mk

Czytaj także

Anita Lipnicka. Za Leonardem Cohenem na Hydrę

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2017 09:30
Zaczęło się od Baltazara Gąbki, przez Joannę Chmielewską, aż po omawianą dziś pozycję. Anita Lipnicka przeszła długą drogę w swojej czytelniczej podróży.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Off Festival 2018. Artur Rojek ogłasza w Trójce kolejnych artystów!

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2018 20:00
– Element mieszania gatunków jest najprzyjemniejszą częścią mojej pracy. Mam nadzieję, że informacja o tym, kto zagra, ucieszy fanów muzyki – mówi dyrektor Off Festivalu Artur Rojek.
rozwiń zwiń