X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Ciało – śmiało!", czyli mądry głos w trudnej sprawie

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2019 00:00
Książka "Ciało – śmiało!" to przyjazna i pomocna pozycja dla dziewczynek i ich rodziców, którzy wspólnie stawiają czoła jednemu z najtrudniejszych okresów w życiu – dojrzewaniu.
Audio
  • "Ciało - śmiało!", czyli przewodnik dla dojrzewających dziewcząt (Godzina wychowawcza/Trójka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pexels/Pixabay

"Ciało - śmiało! Przewodnik po dojrzewaniu" Sonya Renee Taylor	"Ciało - śmiało! Przewodnik po dojrzewaniu" Sonya Renee Taylor

Dojrzewanie nie musi być trudne! Zauważyłaś, że twoje ciało się zmienia? To naturalne – w tej chwili przynajmniej 300 milionów dziewczyn na świecie przez to przechodzi. Nie jesteś sama, a okres dojrzewania nie musi być stresujący. Zwłaszcza jeśli masz wszystkie potrzebne informacje i wiesz, czego się spodziewać.
"Ciało – śmiało!" to zaufany poradnik. Każda dziewczyna jest inna, ale wszystkie przeżywamy te same wielkie zmiany.

Zapraszamy do słuchania dołączonej audycji, w której omawialiśmy również o zaproszeniu na konferencję "Rodzina z zespołem Aspergera: rodzice, przyjaciele, partnerzy i wrogowie? Związek z ZA w tle".

***

Tytuł audycji: Godzina wychowawcza 
Prowadzi: 
Katarzyna Pruchnicka
Goście: Anna Jurek (edukatorka seksualna, filozofka, Fundacja Nowoczesnej Edukacji "Spunk"), Marta Iwanowska-Polkowska (Manufaktura Rozwoju)
Data emisji: 12.02.2019
Godzina emisji: 23.08

mat. prasowe/ml

Czytaj także

Hejt a krytyka. Mowa nienawiści jak balansowanie nad przepaścią

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2017 02:25
- Mam wrażenie, że pojęcia "mowa nienawiści" używa się jako wytrychu, co bywa niebezpieczne, bo tak może być określana wszelka krytyka - mówi w "Klubie Trójki" Michał Szułdrzyński z "Rzeczpospolitej".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak uczyć dzieci, by nie krzywdziły i nie były krzywdzone?

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2017 13:30
Akcja #metoo, która pojawiła się w ostatnim czasie w mediach społecznościowych, miała zwrócić uwagę ludzi na całym świecie na problem molestowania seksualnego. Na to, że nawet pozornie nieszkodliwe zachowania mogą być przekroczeniem granic. Jak powinniśmy rozmawiać z dziećmi, by – gdy już dorosną – miały świadomość owych granic, zarówno własnych, jak i cudzych?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy naszym dzieciom jest potrzebna edukacja psychologiczna?

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2019 22:00
Psychologia nie odpowie na pytanie: "jak żyć?", ale jej odkrycia mogą być pomocne, by poszukiwać odpowiedzi. A świat się komplikuje coraz bardziej.
rozwiń zwiń