Wrocławskie prezenty dla wielbicieli architektury

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2015 12:03
Wrocław - miasto z Trójkowym Znakiem Jakości - w 2016 roku będzie Europejską Stolicą Kultury. A kultura to nie tylko film, teatr czy literatura. To także architektura!
Audio
  • Wystawy zaplanowane przez wrocławskie Muzeum Architektury (Unia kultury/Trójka)
Jedną z wystaw zaplanowanych przez wrocławskie muzeum będzie prezentacja obiektów nagrodzonych Mies van der Rohe Award (na zdjęciu: gmach filharmonii i opery w Reykjaviku, który otrzymał tę prestiżową nagrodę w 2013 roku)
Jedną z wystaw zaplanowanych przez wrocławskie muzeum będzie prezentacja obiektów nagrodzonych Mies van der Rohe Award (na zdjęciu: gmach filharmonii i opery w Reykjaviku, który otrzymał tę prestiżową nagrodę w 2013 roku)Foto: pixabay/urformat

Znany jest już program przyszłorocznych wystaw we wrocławskim Muzeum Architektury. I choć do początku 2016 roku jest jeszcze sporo czasu, warto już teraz pomyśleć o odwiedzinach stolicy Dolnego Śląska.

Wielbiciele architektury z pewnością nie będą zawiedzeni wrocławską ofertą, o której szczegółowo mówimy w audycji.

***

Tytuł audycji: Euranet: Unia kultury
Autor: Jan Niebudek
Data emisji: 10.04.2015
Godzina emisji:
9.40

iwo/mp

Czytaj także

Święto książki we Wrocławiu

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2014 16:00
Spotkania z autorami, ogrom nowości wydawniczych i unikalna w skali kraju nagroda - oto Wrocławskie Targi Dobrej Książki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prestiżowa nagroda dla polskiej architektury?

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2015 14:45
Realizacje trzech polskich budynków walczą o nagrodę Unii Europejskiej w dziedzinie architektury współczesnej. Są już na "krótkiej liście"!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wrocław i Kraków na Targach Książki w Paryżu

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2015 10:23
W marcu 21 autorów związanych z Wrocławiem i Krakowem pojedzie na targi Salon du livre de Paris.To jedna z najważniejszych imprez czytelniczych na świecie.
rozwiń zwiń