X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nowe Horyzonty - czas na ucztę kinomaniaków

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2016 15:21
21 lipca rozpoczyna się we Wrocławiu wakacyjne święto kina. Co będzie można zobaczyć podczas 16. edycji MFF T-Mobile Nowe Horyzonty?
Audio
  • Jakie atrakcję czekają na widzów podczas festiwalu Nowe Horyzonty? (Euranet: Unia kultury/Trójka)
Kadr z filmu Zjednoczone stany miłości
Kadr z filmu "Zjednoczone stany miłości"Foto: mat. promocyjne

- Widzowie będą mieli okazję obejrzeć 393 filmy w pięciu sekcjach, z których ponad 100 to polskie premiery - zachęca Jan Niebudek.

Wielką filmową uczętę rozpocznie film "Julieta" Pedro Almodóvara, na deser organizatorzy festiwalu zaserwują duńską produkcję "Komuna" Thomasa Vinterberga. Bedzie też sporo doskonałych propozycji naszych twórców. Jedną z nich jest obraz Tomasza Wasilewskiego "Zjednoczone stany miłości", za który reżyser otrzymał Srebrnego Niedźwiedzia podczas festiwalu Berlinale.

- W tym roku wydarzenie będzie miało szczególne znaczenie, bo Wrocław, gospodarz festiwalu, jest też Europejską Stolicą Kultury - podkreśla dziennikarz Trójki, który mówi też w audycji, jakie jeszcze filmowe atrakcje czekają gości Nowych Horyzontów.

***

Tytuł audycji: Euranet: Unia kultury
Autor: Jan Niebudek
Data emisji:
15.07.2016
Godzina emisji:
9.47

pkur/mk

Czytaj także

Nowe Horyzonty 2015. Hołd dla Konwickiego

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2015 19:00
- To wybitny prozaik. Ale pamiętajmy, że zajmuje też istotne miejsce w historii kina - mówił Roman Gutek, zapraszając na retrospektywę Tadeusza Konwickiego na Nowych Horyzontach 2015.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dawne filmy w nowej szacie. Filmoteka Narodowa ratuje polskie kino

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2015 04:07
Dzięki staraniom Filmoteki Narodowej polskie filmy sprzed wielu lat odzyskują dawny blask, a w niektórych przypadkach również zaginione kadry. - Kino kochamy niezależnie od tego, kiedy powstało - mówi prof. Tadeusz Kowalski, dyrektor Filmoteki Narodowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dokąd idą dzieła sztuki "po śmierci"?

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2016 09:00
Na to pytanie próbuje odpowiedzieć Elka Krajewska, szefowa nowojorskiego Salvage Art Institute, czyli Instytutu Sztuki Ocalonej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Marczak o "Wszystkich nieprzespanych nocach"

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2016 18:25
- Idea była taka, żeby złapać autentyczną wibrację miasta - mówi reżyser, który wraz z producentką filmu zagości na 16. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty.
rozwiń zwiń