X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Miesiąc europejskiego teatru we Wrocławiu

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2016 10:10
Eugenio Barba, Peter Brook, Tadashi Suzuki, Theodoros Terzopoulos - między innymi oni zaprezentują spektakle już docenione, jak i premiery oraz koprodukcje przygotowane z okazji Europejskiej Stolicy Kultury.
Audio
  • Jan Niebudek o nadchodzących wydarzeniach teatralnych we Wrocławiu (Unia kultury/Trójka)
We Wrocławiu będzie można zobaczyć m.in. spektakl Max Black, czyli 62 sposoby wsparcia głowy łokciem i ręką. Autor: Heiner GoebbelsElektroteatr im. Stanisławskiego.
We Wrocławiu będzie można zobaczyć m.in. spektakl Max Black, czyli 62 sposoby wsparcia głowy łokciem i ręką. Autor: Heiner Goebbels/Elektroteatr im. Stanisławskiego.Foto: Olimpia Orlowa

Każdy dzień rozpoczynającej się właśnie Olimpiady Teatralnej "Świat miejscem prawdy" poświęcony będzie jednemu twórcy, a prezentację spektakli dopełnią codzienne debaty, seminaria, spotkania i filmy. Olimpiada Teatralna to międzynarodowy festiwal teatralny prezentujący osiągnięcia najwybitniejszych twórców z całego świata.

Inicjatorzy - grecki reżyser Theodoros Terzopoulos oraz grecka minister kultury i zarazem pomysłodawczyni idei Europejskiej Stolicy Kultury Melina Mercouri - wraz z komitetem założycielskim powołali do życia Olimpiadę w 1993 roku w Delfach. Do tej pory odbyło się sześć edycji, a każda z nich miała inną myśl przewodnią. 

Więcej o tym mówiła w Trójce Monika Blige z Instytutu im. Jerzego Grotowskiego. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Euranet: Unia kultury
Autor: Jan Niebudek
Data emisji:
 14.10.2016
Godzina emisji:
9.40

ae/mk

Czytaj także

Mikrogranty, czyli Wrocław wspiera kulturę

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2016 14:47
"Podziel się energią" to konkurs, którego laureaci dostaną wsparcie w ramach tzw. mikrograntów. To wrocławski pomysł na to, jak z publicznych pieniędzy wspierać działania oddolne, kulturalne i społeczne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Stasiak: Nowy Jork to laboratorium przyszłości

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2016 12:51
Europejska Akademia Filmowa ogłosiła listę 15 filmów dokumentalnych nominowanych do Europejskiej Nagrody Filmowej. Wśród nich znalazł się obraz "21 x Nowy Jork" Piotra Stasika.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dobre wieści na temat polskiego kina

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2016 15:18
"Córki dancingu" Agnieszki Smoczyńskiej i "Zjednoczone stany miłości" Tomasza Wasilewskiego są w szerokim gronie tytułów z szansą na nominacje do Europejskich Nagród Filmowych.
rozwiń zwiń