X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rok 2016 w kulturze - unijne podsumowanie

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2016 08:00
Od kwietniowego Europejskiego Forum Kultury po grudniową galę rozdania Europejskich Nagród Filmowych. Jan Niebudek podsumował rok w wydarzeniach kulturalnych w Unii Europejskiej.
Audio
  • Jan Niebudek podsumowuje kulturalne wydarzenia roku 2016 (Unia kultury/ Trójka)
Wrocław w mijającym roku, pod względem wydarzeń kulturalnych, był centralnym miastem całej Unii, bo - wspólnie z hiszpańskim San Sebastian - pełnił funkcję Europejskiej Stolicy Kultury
Wrocław w mijającym roku, pod względem wydarzeń kulturalnych, był centralnym miastem całej Unii, bo - wspólnie z hiszpańskim San Sebastian - pełnił funkcję Europejskiej Stolicy Kultury Foto: Pixabay/przemokrzak

Unia w 2016 roku m.in. wspierała współpracę między artystami z różnych krajów, finansowała organizacje festiwali, produkcje filmów, czy powstawanie gier komputerowych. Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji, w której mówiliśmy m.in. o tym, jakie polskie pomysły i jakie nazwiska wybiły się na tym tle.  

***

Tytuł audycji: Euranet: Unia kultury
Autor: Jan Niebudek
Data emisji:
30.12.2016
Godzina emisji:
9.44

ei