Kraków gotowy na Światowe Dni Młodzieży

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2016 12:50
- Widać coraz więcej pielgrzymów, chodzą alejkami. To będzie piękny czas, mnie już ciarki przechodzą po plecach - mówi mieszkanka Krakowa.
Audio
  • Kraków gotowy na Światowe Dni Młodzieży (Studio Światowych Dni Młodzieży/Trójka)
Kraków, 25.07.2016. Ołtarz na krakowskich Błoniach na dzień przed oficjalnym rozpoczęciem Światowych Dni Młodzieży
Kraków, 25.07.2016. Ołtarz na krakowskich Błoniach na dzień przed oficjalnym rozpoczęciem Światowych Dni MłodzieżyFoto: PAP/Darek Delmanowicz

W specjalnej audycji "Studio Światowych Dni Młodzieży" nadawanej z Krakowa Dariusz Rosiak przedstawia uczestników wydarzenia i pyta ich o pierwsze wrażenia z pobytu w stolicy Małopolski. 

Światowe Dni Młodzieży - serwis specjalny Polskiego Radia>>>

Możemy też posłuchać rozmowy Damiana Kwieka z krakowianami oraz relacji Kuby Witkowskiego ze spotkania z dwiema Chinkami, które zamierzają uczestniczyć w Światowych Dniach Młodzieży i już zdążyły zachwycić się Polską. 

***

Tytuł audycji: Studio Światowych Dni Młodzieży
Prowadzi: Dariusz Rosiak
Autorzy materiałów: Kuba Witkowski, Damian Kwiek
Data emisji: 25.07.2016
Godzina emisji: 8.35

Studio Światowych Dni Młodzieży wyemitowano w ramach audycji "Zapraszamy do Trójki - ranek", którą prowadził Marcin Łukawski.

fbi/ei

Czytaj także

Przed Krakowem wspominamy poprzednie Światowe Dni Młodzieży

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2016 10:01
Publicysta Paweł Zuchniewicz przekonuje, że bez względu na czas i miejsce o frekwencję na Światowych Dniach Młodzieży nie należy się martwić.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska religijnym wzorem dla Europy. Czego możemy nauczyć innych?

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2016 17:09
- Być może na tle wyjątkowego kryzysu Kościoła w Europie jesteśmy najlepsi, ale to nie znaczy, że jest dobrze. W naszym kraju jest wciąż dużo niedostatków i problemów - mówi Bogusław Łoziński, publicysta "Gościa Niedzielnego".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Historia Polski dla obcokrajowców, specjalnie na ŚDM

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2016 14:00
Instytut Pamięci Narodowej wydał właśnie "Przewodnik po historii Polski 966–2016". - To publikacja przygotowana z myślą o tych, którzy odwiedzą nas w czasie Światowych Dni Młodzieży - mówił w Trójce były prezes Instytutu Łukasz Kamiński.
rozwiń zwiń