X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wizyta w Polsce przerosła wyobrażenia pielgrzymów

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2016 11:30
- Wyjazd z Republiki Środkowej Afryki i oddychanie normalnym powietrzem pokoju na pewno pozostawi ślad w sercach młodych ludzi - mówi o uczestnikach ŚDM ks. Mirosław Gucwa, który na co dzień pracuje w Afryce.
Audio
Kraków, 27.07.2016. Pielgrzymi, uczestnicy ŚDM na ulicach Krakowa
Kraków, 27.07.2016. Pielgrzymi, uczestnicy ŚDM na ulicach KrakowaFoto: PAP/Andrzej Grygiel

Wśród setek tysięcy młodych przybyłych do Krakowa jest 28-osobowa grupa z Republiki Środkowej Afryki. - Oni mówią, że to, co zobaczyli dotychczas, przechodzi ich wyobrażenie. To odmiana dla tego, co widzą u siebie. Od trzech lat ich kraj jest pogrążony w rebelii, rebelianci zajmują wciąż połowę państwa - tłumaczy duchowny opiekujący się grupą.

Światowe Dni Młodzieży - serwis specjalny Polskiego Radia>>>

Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której Dariusz Rosiak i Magdalena Skajewska rozmawiają z pielgrzymami z Afryki, a Marcin Pośpiech pyta młodych przybyszów z różnych części świata o to, jakie są największe problemy młodego pokolenia. Kuba Witkowski przysłuchuje się natomiast z mikrofonem grupie Hiszpanów, która gotuje w Krakowie typowy dla swojego kraju obiad.

***

Tytuł audycji: Studio Światowych Dni Młodzieży
Prowadzi: Dariusz Rosiak
Autorzy materiałów: Magdalena Skajewska, Marcin Gutowski, Kuba Witkowski, Damian Kwiek
Data emisji: 28.07.2016
Godzina emisji: 8.35

Studio Światowych Dni Młodzieży wyemitowano w ramach audycji "Zapraszamy do Trójki - ranek", którą prowadził Marcin Łukawski.

fbi/ei

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży w aplikacjach mobilnych

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2016 10:30
W wielu wydarzeniach Światowych Dni Młodzieży można uczestniczyć śledząc media społecznościowe. - Prowadzimy transmisję na Facebooku czy Snapchacie - mówi ks. Paweł Witkowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak pogodzić skłóconych wiernych na Bliskim Wschodzie?

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2016 01:36
- Mamy życie, a to jest największy dar, dzięki któremu osoby różnych wyznań mogą się dogadać. Światłym muzułmanom bardzo zależy, by chrześcijanie pozostali na Bliskim Wschodzie, a by tak się stało, trzeba uratować Liban – mówi ksiądz Abuna Kazimierz Gajowy.
rozwiń zwiń