X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section05

Białe plamy

Następny odcinek audycji dnia 29.01.2020 o godzinie 23:07 Zobacz w ramówce
Section07
O audycji

W programie chcemy rozmawiać o wyborach, przed którymi staje człowiek wobec historii.

Będziemy spotykać się i dyskutować z zaproszonymi osobami, ich bliskimi i ekspertami, m.in.: prof. Barbarą Otwinowską, Józefem Lebenbaumem, Bohdanem Pilarskim – o tym, jak doświadczenie życiowe wpływa na kształtowanie postaw, jak kruchą w obliczu systemu politycznego jest istota ludzka. Będziemy zastanawiać się i mówić o kwestiach wyboru dróg życiowych i postaw osób mniej znanych w przestrzeni publicznej, a których życie jest przedmiotem badań jako element historii kultury polskiej, takich jak: Andrzej Panufnik, prof. Wacław Felczak, ks. Zygmunt Kaczyński, Zygmunt Mycielski, Stefan Kisielewski.

Prowadzący