Na czym polega akcja "Dwie Godziny dla Rodziny"?

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2017 17:50
15 maja przypada Międzynarodowy Dzień Rodziny. Został ustanowiony w 1993 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ.
Audio
  • Na czym polega akcja "Dwie Godziny dla Rodziny"? (Czas niezwykły/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Monkey Business Imgages/Shitterstock

W audycji mówiliśmy o akcji "Dwie Godziny dla Rodziny" organizowanej tego dnia i działaniach Fundacji Humanites. Głównym celem akcji "Dwie Godziny dla Rodziny" jest pogłębianie więzi międzypokoleniowych oraz relacji rodzinnych poprzez rozbudzanie ciekawości siebie i wartościową rozmowę z bliskimi.

Z kolei w cyklu "Na wyciagnięcie ręki" opowiedzieliśmy o działaniach Fundacji Aktywnej Rehabilitacji z Zielonej Góry - w tym o rugby na wózkach.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji!

Rugby na wózkach Rugby na wózkach, fot. Fundacja Aktywnej Rehabilitacji

***

Tytuł audycji: Czas niezwykły
Autor: Elżbieta Korczyńska 
Goście: Zofia Dzik (prezes Fundacji Humanites), Zdzisaława Cwalińska-Weychert (członek Rady Fundacji Humanites), Urszula Dębska (aktorka popierająca idee akcji "Dwie Godziny dla Rodziny"), Iwona Woźniak (pracownik Fundacji Aktywnej Rehabilitacji, doradca zawodowy), Irena Baran (pełnomocnik Fundacji Aktywnej Rehabilitacji w regionie lubuskim), Krzysztof Czyż (instruktor aktywnej rehabilitacji), Tomasz Bortnowski (instruktor aktywnej rehabilitacji, zawodnik rugby na wózkach)
Data emisji: 11.05.2017
Godzina emisji: 15.08

mk

Czytaj także

Uwierzyć w siebie, zmienić życie na lepsze

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2017 17:50
- W każdej osobie, z którą pracujemy, jest coś, co trzeba tylko uwolnić: jakiś talent, marzenie czy potrzeba zrealizowania się w określonej dziedzinie. I to staramy się robić - mówi Zuzanna Janaszek-Maciaszek, prezes Fundacji im. doktora Piotra Janaszka "Podaj dalej".
rozwiń zwiń