X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W jaki sposób pomagać potrzebującym dzieciom i ich rodzicom?

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2017 16:55
- Wszystkie obiekty mamy przystosowane dla dzieci poruszających się na wózkach. Mamy terapeutów, psychologów, pedagogów, logopedów, itd. - mówi Arkadiusz Gawiński, z-ca dyrektora Centrum Rehabilitacji Edukacji i Opieki Towarzystwa Przyjaciół Dzieci "Helenów".
Audio
  • Jak pomagać potrzebującym dzieciom? (Czas niezwykły/Trójka)
Jeden z projektów prowadzonych przez Centrum Rehabilitacji Edukacji i Opieki TPD Helenów
Jeden z projektów prowadzonych przez Centrum Rehabilitacji Edukacji i Opieki TPD "Helenów"Foto: archiwum Centrum Rehabilitacji Edukacji i Opieki TPD "Helenów"

W "Czasie niezwykłym" spotykamy się z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci, którego nadrzędnym celem jest troska o godne warunki życia dziecka, jego rozwój i podmiotowość. TPD to jedna z największych organizacji dbających o dobro dziecka. Z przedstawicielami Towarzystwa rozmawialiśmy o prowadzonych projektach wspierających dzieci i ich rodziców.

W jednej z placówek organizacji - Centrum Rehabilitacji Edukacji i Opieki TPD Helenów mieszka, uczy się i rehabilituje 150 dzieci ze sprzężoną niepełnosprawnością, a w innej - Środowiskowym Ognisku Wychowawczym TPD w Warszawie - codziennie udzielane jest wsparcie 40 dzieciom z rodzin zagrożonych marginalizacją.

W drugiej części audycji, w cyklu "Na wyciągnięcie ręki", opowiedzieliśmy o portalu Mojestypendium.pl i o możliwościach uzyskania funduszy na realizację marzeń młodych ludzi.

Zapraszamy do słuchania nagrania.

***

Tytuł audycji: Czas niezwykły
Autor: Elżbieta Korczyńska 
Goście: Arkadiusz Gawiński (z-ca dyrektora Centrum Rehabilitacji Edukacji i Opieki TPD Helenów), Sylwester Nowak (kierownik Środowiskowego Ogniska Wychowawczego TPD w Warszawie przy ul. Grochowskiej), Jolanta Szklarska (przedstawiciel Zarządu Głównego TPD)
Data emisji: 1.06.2017
Godzina emisji: 15.07

fbi