X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Spotkanie z Fundacją Dzieciom "Zdążyć z pomocą"

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2017 11:22
W przeddzień Światowego Dnia Mózgowego Porażenia Dziecięcego (6.10) opowiadaliśmy o Fundacji, która w szczególny sposób pomaga dzieciom z mózgowym porażeniem dziecięcym z terenu całej Polski.
Audio
  • Spotkanie z Fundacją Dzieciom "Zdążyć z pomocą" (Czas niezwykły/Trójka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: GlowImages/EastNews

Fundacja prowadzi trzy ośrodki rehabilitacji w Warszawie: AMICUS, BIOMICUS, CEMICUS. Pozyskuje fundusze na leczenie i rehabilitację podopiecznych. Refunduje zakup lekarstw, sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, pomocy edukacyjnych. – To bardzo duże przedsięwzięcie, ponieważ fundacja ma obecnie aż 32 tysiące podopiecznych – mówiła dyrektor Ośrodka Rehabilitacji AMICUS Maria Małecka-Rzodkiewicz. 

W cyklu "Na wyciągnięcie ręki", tuż przed Światowym Dniem Zwierząt (4.10), opowiadaliśmy o psach asystujących. Spotkaliśmy się z fundacją Vis Maior, prowadzoną przez osoby niewidome i słabowidzące, która szkoli psy-€przewodniki dla osób niewidomych.

***

Tytuł audycji: Czas niezwykły
Autor: Elżbieta Korczyńska
Goście: Maria Małecka-Rzodkiewicz (dyrektor Ośrodka Rehabilitacji AMICUS, psycholog), Lusine Duryan (kierownik Klubu Myszki Norki działającego w ramach Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą", Monika Sadowa (rzecznik prasowy Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą"), Jolanta Kramarz (Fundacja Vis Maior)
Data emisji: 3.10.2017
Godzina emisji: 23.09

ab/mk