X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Niepełnosprawni i sztuka

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2018 00:00
Rozmawiamy o pierwszej i jedynej w swoim rodzaju platformie edukacji kulturalnej, przybliżającej sztukę w specjalny sposób m.in. osobom niewidomym.
Audio
  • Niepełnosprawni i sztuka (Czas niezwykły/Trójka)
Program ustawy o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami - jak wyliczyło Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju - dotyczy ok. 5 mln osób.
Program ustawy o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami - jak wyliczyło Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju - dotyczy ok. 5 mln osób.Foto: Africa Studio/Shutterstock

Użytkownicy platformy isztuka.edu.pl mogą za jej pośrednictwem poznać światowe i polskie dokonania malarskie, rzeźbiarskie czy architektoniczne. Praca nad opisami obiektów rozłożona jest na wiele części i zajmuje czasem nawet kilka tygodni. Efekty robią wrażenie.

W cyklu "Na wyciągnięcie ręki" mówimy o wystawie prac Artystów Malujących Ustami i Nogami w Hali Odlotów na Lotnisku Chopina w Warszawie. To pierwsza od kilku lat prezentacja prac AMUN, którą będzie można zobaczyć w Warszawie. 

***

Tytuł audycji: Czas niezwykły
Autorka: Elżbieta Korczyńska
Goście: Barbara Szymańska i Tomasz Strzymiński (Fundacja Audiodeskrypcja) 
Data emisji: 1.05.2018
Godzina emisji: 23.05