X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wyzwania Integracji

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2019 00:00
W audycji mówiliśmy o działaniach Integracji, które likwidują bariery społeczne, architektoniczne i cyfrowe. Inicjatywę tworzą organizacje pożytku publicznego: Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji i Fundacja Integracja.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com/27707

piotr pawlowski 1200 PAP.jpg
Wspomnienie Piotra Pawłowskiego

Po śmierci, w ubiegłym roku, twórcy i wieloletniego prezesa tej organizacji Piotra Pawłowskiego Integracja kontynuuje jego dzieło. O działaniach opowiedzieli nasi goście: Ewa Pawłowska (prezes Integracji), Łukasz Bednarski (wieloletni doradca w Centrum Integracja i szkoleniowiec), Kamil Kowalski (ekspert od dostępności i szef usług eksperckich Integracji). 

Cykl "Na wyciągniecie ręki" poświęcony był projektowi PSOlife. To inicjatywa edukacyjna wspierająca chorych na łuszczycę. Wezmą w niej udział znakomici eksperci różnych dziedzin medycyny. Forma internetowego seminarium umożliwia zdobycie wiedzy osobom nawet z małych miejscowości, które nie mają możliwości dotarcia na szkolenia w odległych miejscach. Umożliwia również zadawanie pytań prelegentowi i uzyskanie odpowiedzi podczas transmisji.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji.

***

Tytuł audycji: Czas niezwykły
Prowadzi: Elżbieta Korczyńska
Data emisji: 18.02.2019
Godzina emisji: 23.07

Czytaj także

Ludzie, którzy zmieniają świat na lepsze

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2019 00:00
Anna Książek podróżuje po świecie w poszukiwaniu ludzi, którzy zmieniają świat na lepsze, tworzą rzeczy, przedsięwzięcia społeczne, które wprowadzają zupełnie nową jakość życia do ich często niewielkich społeczności.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Działania UNICEF na rzecz dzieci żyjących na obszarach dotkniętych konfliktami zbrojnymi

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2019 00:00
W 2019 roku obchodzimy 30. rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Mimo to, liczba krajów uwikłanych w konflikt wewnętrzny lub międzynarodowy jest obecnie najwyższa od trzech dekad.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak ułatwić obcowanie ze sztuką osobom niepełnosprawnym?

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2019 00:00
W audycji rozmawialiśmy o projekcie "iSztuka – Edukacja Kulturalna dla Wszystkich". 
rozwiń zwiń