Praca za granicą bez obaw

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2019 00:00
Co powinno wzbudzić nasz niepokój jeśli planujemy wakacyjny wyjazd do pracy za granicą?
Audio
  • Bezpieczny wyjazd za pracą (Czas niezwykły/Trójka)
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: kittirat roekburi/Shutterstock.com

– Ciężko powiedzieć co powinno wzbudzić nasz niepokój, ponieważ z ogłoszenia, oferty nie wynika zbyt wiele. Najlepiej jest od razu skontaktować się z pracownikiem czy pośrednikiem i zadać mu jak najwięcej pytań. Tylko pewna ilość informacji pozwala nam nabrać podejrzeń lub się ich pozbyć – mówi Joanna Garnier z fundacji La Strada. 

Co może wzbudzić nasz niepokój przed rozpoczęciem pracy? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji, w której również cykl "Na wyciągnięcie ręki": XVII Międzynarodowa Konferencja Chorób Rzadkich "Zrozumieć choroby rzadkie" – organizowana przez Stowarzyszenie Chorych na Mukopolisacharydozę i Choroby Rzadkie z siedzibą w Głoskoddwie, która odbędzie się w Serocku w dniach od 27- 30 czerwca 2019 roku. Wykłady i dyskusje poprowadzą wybitni specjaliści z najlepszych światowych ośrodków zajmujących się chorobami rzadkimi.

*** 

Tytuł audycji: Czas niezwykły
Prowadzi: Elżbieta Korczyńska 
Gość: Joanna Garnier (Fundacja La Strada)
Data emisji: 24.06.2019 
Godzina emisji: 23.08

kw

Czytaj także

Działania Agencji Zatrudnienia Fundacji "Aktywizacja"

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2019 00:00
Od 15 lat wspiera pracodawców w zatrudnianiu pracowników z niepełnosprawnościami, a osobom niepełnosprawnym pomaga odnaleźć się na otwartym rynku pracy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sport bez ograniczeń, czyli "EXTRAsprawni"

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 00:00
W ramach projektu Avalon Extreme powstała wystawa "EXTRAsprawni", pokazująca osoby z niepełnosprawnościami uprawiające sporty ekstremalne. Wystawa została zaprezentowana w Warszawie, a następnie ruszyła w Polskę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ułatwienia dla niepełnosprawnych studentów. Na co mogą liczyć?

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2019 11:00
– Innowacją, z której jestem najbardziej zadowolony, jest brak jakichkolwiek progów i stopni. Wszystkie kondygnacje są połączone kilkoma windami. Na każdym piętrze są toalety, drzwi mają dodatkowe siłowniki, które je otwierają – opowiada Sławomir Rzepecki, wiceszef Biura ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Warszawskiego. 
rozwiń zwiń