X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Praca za granicą bez obaw

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2019 00:00
Co powinno wzbudzić nasz niepokój jeśli planujemy wakacyjny wyjazd do pracy za granicą?
Audio
  • Bezpieczny wyjazd za pracą (Czas niezwykły/Trójka)
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: kittirat roekburi/Shutterstock.com

– Ciężko powiedzieć co powinno wzbudzić nasz niepokój, ponieważ z ogłoszenia, oferty nie wynika zbyt wiele. Najlepiej jest od razu skontaktować się z pracownikiem czy pośrednikiem i zadać mu jak najwięcej pytań. Tylko pewna ilość informacji pozwala nam nabrać podejrzeń lub się ich pozbyć – mówi Joanna Garnier z fundacji La Strada. 

Co może wzbudzić nasz niepokój przed rozpoczęciem pracy? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji, w której również cykl "Na wyciągnięcie ręki": XVII Międzynarodowa Konferencja Chorób Rzadkich "Zrozumieć choroby rzadkie" – organizowana przez Stowarzyszenie Chorych na Mukopolisacharydozę i Choroby Rzadkie z siedzibą w Głoskoddwie, która odbędzie się w Serocku w dniach od 27- 30 czerwca 2019 roku. Wykłady i dyskusje poprowadzą wybitni specjaliści z najlepszych światowych ośrodków zajmujących się chorobami rzadkimi.

*** 

Tytuł audycji: Czas niezwykły
Prowadzi: Elżbieta Korczyńska 
Gość: Joanna Garnier (Fundacja La Strada)
Data emisji: 24.06.2019 
Godzina emisji: 23.08

kw

Czytaj także

Działania Agencji Zatrudnienia Fundacji "Aktywizacja"

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2019 00:00
Od 15 lat wspiera pracodawców w zatrudnianiu pracowników z niepełnosprawnościami, a osobom niepełnosprawnym pomaga odnaleźć się na otwartym rynku pracy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sport bez ograniczeń, czyli "EXTRAsprawni"

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 00:00
W ramach projektu Avalon Extreme powstała wystawa "EXTRAsprawni", pokazująca osoby z niepełnosprawnościami uprawiające sporty ekstremalne. Wystawa została zaprezentowana w Warszawie, a następnie ruszyła w Polskę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ułatwienia dla niepełnosprawnych studentów. Na co mogą liczyć?

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2019 11:00
– Innowacją, z której jestem najbardziej zadowolony, jest brak jakichkolwiek progów i stopni. Wszystkie kondygnacje są połączone kilkoma windami. Na każdym piętrze są toalety, drzwi mają dodatkowe siłowniki, które je otwierają – opowiada Sławomir Rzepecki, wiceszef Biura ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Warszawskiego. 
rozwiń zwiń