X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W niedzielę odbędzie się największy maraton w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2014 17:48
Przed nami PZU Maraton Warszawski. To największa impreza maratońska w naszym kraju. - Rekord frekwencji pewnie znów zostanie pobity - ostrożnie sugeruje to dyrektor imprezy Marek Tronina.
Audio
  • W niedzielę odbędzie się największy maraton w Polsce (Biegam, bo lubię/Trójka)
Maraton Warszawski w 2013 roku
Maraton Warszawski w 2013 rokuFoto: mat. promocyjne/Piotr Dymus

- To jest bardzo prawdopodobne, choć nigdy nie można być tego pewnym. Łącznie na pewno wystartuje kilkanaście tysięcy osób. Prócz maratonu jest bieg na 5 km. W przeddzień mamy jeszcze biegi dziecięce, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Tam też frekwencja przerosła oczekiwania. Trasa podobna, choć są drobne korekty związane z otwarciem kilku nowych ulic - mówi Marek Tronina.

Foo Fighters wygrywają BiegowąListęPrzebojów>>>

Start zlokalizowany będzie na moście Poniatowskiego, a meta na płycie Stadionu Narodowego. Po drodze ulica Marszałkowska z Pałacem Kultury i Nauki, Stare Miasto, Cytadela, Łazienki Królewskie, Świątynia Opatrzności oraz dziesiątki warszawskich zabytków i ważnych obiektów.

O godzinie 8:40 i 21 sekund rozlegnie się pierwszy start startera, po którym na trasę wybiegną zawodnicy biegowej elity. 19 minut i 39 sekund później, punktualnie o 9:00 swoje 42 km 195 m. rozpoczną pozostali uczestnicy maratonu.

Audycji "Biegam, bo lubię" można słuchać w każdy czwartek o godz. 17.20. Przygotowują ją Paweł Januszewski i Krzysztof Łoniewski.

(mp/mat.prasowe, ac)

Czytaj także

Bieg wokół masywu Mont Blanc tylko dla najtwardszych

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2014 17:54
"The Northface ultra-trail du Mont Blanc" to bieg w Alpach wokół masywu Mont Blanc. Wiedzie po terytorium Szwajcarii, Włoch i Francji. W biegu głównym biegacze mają do pokonania 168 km w górach. Co powoduje ludźmi, którzy decydują się na takie wyzwanie? Próbuje tłumaczyć Tomasz Klisz, który takie wyzwanie kiedyś podjął.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wolność w naturze", czyli 25 tras do biegania w lasach

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2014 17:50
Lasy Państwowe postanowiły na biegowo uczcić 25. rocznicę odzyskania przez Polskę pełnej niezależności. Przygotowują w całym kraju 25 tras dla biegaczy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Złote zasady biegania

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2014 23:55
Ostatnie dni przed startem na długim dystansie są bardzo ważne. Wtedy można niewiele poprawić, ale za to wszystko można zepsuć.
rozwiń zwiń