X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Będzie rekord frekwencji? Już w niedzielę "Biegnij Warszawo"

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2014 18:04
"Biegnij Warszawo z PKO Bankiem Polskim" to największa impreza masowa w kraju. Dyrektor imprezy Bogusław Mamiński mówi, że biegaczy może być więcej niż w ubiegłym roku, czyli ponad 15 tysięcy. - Powinien paść rekord frekwencji - dodaje w audycji "Biegam, bo lubię".
Audio
  • Będzie rekord frekwencji? Już w niedzielę "Biegnij Warszawo" (Biegam, bo lubię/Trójka)
Biegnij Warszawo 2013
Biegnij Warszawo 2013Foto: flickr/biegnij Warszawo

- W tym roku chcemy powtórzyć trasę z racji tego, żeby uczestnicy mogli sobie porównać wyniki z tymi z ubiegłego roku. Miasto umożliwiło nam start z dwóch jezdni ulicy Czerniakowskiej, co będzie bardziej wygodne do przeprowadzenia. Dwa pierwsze kilometry uczestnicy będą biec wschodnią i zachodnią częścią ulicy. Lewa strona jest przeznaczona dla tych, którzy chcą stanąć w strefach czasowych - wyjaśnia gość Pawła Januszewskiego i Krzysztofa Łoniewskiego.

Ed Sheeran z Pharellem Wiliamsem na szczycie BiegowejListyPrzebojów>>>

Przed zawodami będzie się można kompleksowo przebadać. - Stworzyliśmy nowy projekt, który jest pierwszy w Europie - mówi Bogna Mamińska. - Są tam różne dziedziny medyczne, specjalizujące się w formie biegowej m.in. kardiologia sportowa, gdzie można bezpłatnie wykonać badanie EKG czy ciśnienia krwi. Jest także diagnostyka stóp oraz dietetyk, który zbada naszą masę ciała - zachęca.

Tegoroczna edycja "Biegnij Warszawo z PKO Bankiem Polskim" odbędzie się 5 października. Start o godzinie 11:20 z ulicy Czerniakowskiej.

Audycji "Biegam, bo lubię" można słuchać w każdy czwartek o godz. 17.20. Przygotowują ją Paweł Januszewski i Krzysztof Łoniewski.

(mp/mat.prasowe,tj)