Wsparcie dla lokalnych imprez sportowych

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2016 09:45
- Chcemy zaktywizować regionalne, lokalne projekty, którym trudno jest zaistnieć, a ich realizatorzy mają problemy, by zdobyć środki na realizację - mówi Anna Wróblewska, opiekunka projektu "Rusz się".
Audio
  • Wsparcie dla lokalnych imprez sportowych (Biegam, bo lubię/Trójka)
Wsparcie dla lokalnych imprez sportowych
Foto: Glow Images/East News

Organizatorom dużych imprez sportowych łatwiej jest nawiązać współpracę ze sponsorem, który umożliwi realizację projektu. A co z małymi wydarzeniami, które dopiero się rodzą?

Krzysztof Łoniewski rozmawia w "Biegam, bo lubię" z Anną Wróblewską, która ma dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcą zachęcić do ruchu swoje najbliższe środowisko. Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Biegam, bo lubię
Prowadzi: Krzysztof Łoniewski
Data emisji: 30.06.2016
Godzina emisji: 17.23

fbi/pg

Czytaj także

Technika biegu ma jednak znaczenie

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2016 20:55
- Są biegacze, którzy mają wady postawy, stóp czy bioder. W związku z tym ich technika jest odmienna. U nich te wady mogą się nawarstwiać - mówi dr Robert Śmigielski, ortopeda z Carolina Medical Center.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co jeść, żeby być w formie?

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2016 17:53
Kończy się wiosna, zaczyna lato. Mnóstwo świeżych produktów na wyciągnięcie ręki. Co można przygotować przed i po treningu?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy dzieciaki lubią biegać?

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2016 17:55
Mali zawodnicy mają kilka, najwyżej kilkanaście lat. I biegali z nami w całej Polsce na imprezach "Sport Generacji". Byliśmy m.in. w Gdańsku, Lidzbarku, Łodzi, Wrocławiu i Warszawie.
rozwiń zwiń