The Colour Run: bieg, który jednoczy całe rodziny

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2017 20:00
- Obok siebie mogą wystartować mama, która biega w maratonach czy półmaratonach, ojciec który jest wielkim pasjonatem triathlonu i dziecko, które na co dzień może tylko z wypiekami na twarzy się przyglądać zmaganiom na trasie biegów albo śledzić wysiłki naszych lekkoatletów - mówi Oswald Rodrigo Pereira. 
Audio
  • The Colour Run: bieg, który jednoczy całe rodziny (Biegam, bo lubię/Trójka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: l i g h t p o e t/shutterstock.com

mapa kompas 1200.jpg
Bieganie na orientację. Jak zacząć przygodę?

Organizator The Colour Run Polska podkreśla, że bieg jest jednocześnie zabawą. - Nikt się nie ściga, nikt nie walczy o wynik. Niektórzy maszerują, niektórzy tańczą, niektórzy chodzą na rękach. Każdy dociera do mety pokolorowany, w różnokolorowym proszku na twarzy. W tym roku oprócz tego, że co kilometr jesteśmy obsypywani kolorowym proszkiem, czeka też specjalna strefa z pianą, dla tych, którzy chcą jeszcze bardziej bawić się na naszym biegu - zachęca. 

Kiedy biegacze są obsypywani proszkiem? Jakie inne atrakcje czekają na uczestników biegu? Gdzie się można zapisać na bieg?

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Biegam, bo lubię
Prowadzą: Krzysztof Łoniewski
Gość: Oswald Rodrigo Pereira (organizator Organizator The Colour Run Polska)
Data emisji: 22.06.2017
Godzina emisji: 17.25

gs/kd

Czytaj także

Zaglądamy biegaczom w talerze. Co jeść, by lepiej biec?

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2017 21:45
Owsianka mogłaby się wydawać nudną propozycją, więc dietetyk sportowy podaje kilka wskazówek na urozmaicenie diety biegacza w sezonie wiosennym i letnim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Coraz więcej chętnych do nocnego biegania

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2017 20:53
- Kiedyś zaczynaliśmy z trzema tysiącami biegaczy, ale popularność naszego półmaratonu rośnie i w tym roku będzie jedenaście tysięcy uczestników - mówi dyrektor 5. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu, Wojciech Gęstwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czym zegarek może zaskoczyć biegacza?

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2017 19:05
Nowoczesne zegarki mogą zabezpieczyć nas przed przetrenowaniem - wskazują choćby, kiedy powinniśmy odpocząć. - Urządzenie się nas uczy. To sprzęt inteligentny, który poznaje organizm biegacza i sposób jego treningu - mówi Jakub Szałamacha z firmy Garmin.
rozwiń zwiń