Przyłącz się do charytatywnej sztafety!

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2017 19:52
– Przyjmijmy, że w Polsce jest organizowanych około 3 tysięcy biegów. Jednak drugiego takiego wydarzenia jak PKO Bieg Charytatywny trzeba by szukać ze świecą – mówi Krzysztof Łoniewski, współprowadzący audycję "Biegam, bo lubię".
Audio
  • Przyłącz się do charytatywnej sztafety! (Biegam, bo lubię/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: GlebSStock/Shutterstock.com

W najbliższą sobotę w 12 polskich miastach na stadionach lekkoatletycznych zaroi się od biegaczy przekazujących sobie pałeczkę sztafetową. Liczy się każde pokonane okrążenie, bo od ich liczby zależy to, ile pieniędzy Fundacja PKO Banku Polskiego przeznaczy na dożywianie dzieci z ubogich rodzin.

– Jako bank angażujemy się w kilka biegów na terenie Polski, ale bieg charytatywny jest biegiem najbardziej wyjątkowym – mówi Michał Kuczmierowski, dyrektor Pionu Marketingu i Komunikacji PKO Banku Polskiego.

O tym niezwykłym sportowym wydarzeniu opowiada w Trójce ambasadorka biegu, aktorka Karolina Gorczyca i uczestnik dwóch edycji imprezy Krzysztof Kostecki.

Zapraszamy do wysłuchania audycji - zdradzamy w niej, w którym mieście są jeszcze wolne miejsca.

***

Tytuł audycji: Biegam, bo lubię
Prowadzą: Paweł Januszewski i Krzysztof Łoniewski
Goście: Michał Kuczmierowski (dyrektor Pionu Marketingu i Komunikacji w PKO Banku Polskim ), Karolina Gorczyca (aktorka, ambasadorka biegu), Krzysztof Kostecki (uczestnik biegu)
Data emisji: 14.09.2017
Godzina emisji: 17.23

iwo/mk

Czytaj także

Coraz więcej chętnych do nocnego biegania

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2017 20:53
- Kiedyś zaczynaliśmy z trzema tysiącami biegaczy, ale popularność naszego półmaratonu rośnie i w tym roku będzie jedenaście tysięcy uczestników - mówi dyrektor 5. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu, Wojciech Gęstwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wrocław – miasto idealne do biegania

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2017 18:22
– Zachęcamy, żeby przyjechać do Wrocławia i właśnie tutaj walczyć o życiowe rekordy – mówi w Trójce Wojciech Gęstwa, dyrektor PKO Wrocław Maratonu.
rozwiń zwiń