X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Biegam, bo lubię. Biegam i słucham Trójki!

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2018 10:50
W czwartkowe popołudnia zapraszamy do słuchania audycji tworzonej z myślą o miłośnikach biegania i wszystkich tych, którzy do biegania nie zdołali się (jeszcze) przekonać.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Jacob Lund/shutterstock.com

Jakie buty najlepiej sprawdzą się na bieżni, a jakie w parku? Jaka dieta nie zniweczy biegowych wysiłków? Jak unikać kontuzji i regenerować się po wysiłku? Na te inne pytania odpowiadamy w Trójkowej audycji "Biegam, bo lubię", którą prowadzą Krzysztof Łoniewski i Paweł Januszewski.

***

Na audycję zapraszamy w każdy czwartek o godzinie 17.20.

Czytaj także

Jak poradzić sobie z kontuzją?

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2018 18:00
Podczas biegania może przytrafić się niefortunny uraz. Wtedy wolny czas trzeba poświęcić na rehabilitację i pełny powrót do zdrowia. To często powoduje frustrację, bo zakazana jest ulubiona aktywność. Jak mentalnie poradzić sobie z przymusową pauzą?
rozwiń zwiń

Czytaj także

W bieganiu mniej znaczy lepiej

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2018 18:00
– Zawodowiec, gdy ma wolne, to odpoczywa. Amator – biega. Jako laicy zapominamy o tym, że to odpoczynek jest czasem, kiedy nasza forma rośnie – mówi Marek Dudziński, redaktor naczelny "Runner's World".
rozwiń zwiń