Bieg Konstytucji 3 Maja, czyli bieganie z historią

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2019 18:00
Wielkimi krokami zbliża się 3 maja, co znaczy, że niedługo amatorzy biegania będą mieli, po raz kolejny, okazję wziąć udział w jednej z imprez Warszawskiej Triady Biegowej – Biegu Konstytucji 3 Maja.
Audio
  • Nowości na tegorocznym Biegu Konstytucji 3 Maja (Biegam, bo lubię/Trójka)
Bieg Niepodległości w Warszawie (11.11.2010)
Bieg Niepodległości w Warszawie (11.11.2010)Foto: shutterstock.com/Rafal Olechowski

Dystans stary, jedyne 5 km. Dla dzieciaków w 8. Biegu z Maskotką do przebiegnięcia będzie 700 m. Podstawowa nowość, która się pojawia w tym roku to medal. W tym roku jest wyjątkowy, bo dla wszystkich uczestników całej Warszawskiej Triady Biegowej, wszystkie trzy zdobyte w tych biegach odznaczenia będzie można połączyć w jeden unikalny kształt – granic Polski i granic Warszawy. Szykujemy jeszcze niespodziankę dla każdego, kto będzie z nami w Alei Hopfera w momencie rozpoczęcia biegu dzieci i biegu głównego. Nie chcę zdradzać szczegółów, ale żaden bieg jeszcze takiej niespodzianki nie zaoferował ani uczestnikom, ani kibicom – opowiada Karol Adamaszek ze Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA.

Jakie jeszcze nowości pojawią się na trasie tegorocznego Biegu Konstytucji 3 Maja? Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Biegam, bo lubię
Prowadzą: Paweł Januszewski
Gość: Karol Adamaszek (Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA)
Data emisji: 25.04.2019 
Godzina emisji: 17.21

ml

Czytaj także

Biegam, bo lubię. Biegam i słucham Trójki!

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2020 08:00
W czwartkowe popołudnia zapraszamy do słuchania audycji tworzonej z myślą o miłośnikach biegania i wszystkich tych, którzy do biegania nie zdołali się (jeszcze) przekonać.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bieg, w którym meta goni biegaczy

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2019 18:23
– Chodzi o Wings for Life. To impreza absolutnie wyjątkowa, z którą jesteśmy związani od pierwszej edycji – mówi Krzysztof Łoniewski. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poznań na start!

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2019 18:23
– W przyszłą niedzielę odbędzie się jedna z największych imprez biegowych w Wielkopolsce – 12. Poznań Połmaraton – mówi Krzysztof Łoniewski. 
rozwiń zwiń