X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bieg Konstytucji 3 Maja, czyli bieganie z historią

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2019 18:00
Wielkimi krokami zbliża się 3 maja, co znaczy, że niedługo amatorzy biegania będą mieli, po raz kolejny, okazję wziąć udział w jednej z imprez Warszawskiej Triady Biegowej – Biegu Konstytucji 3 Maja.
Audio
  • Nowości na tegorocznym Biegu Konstytucji 3 Maja (Biegam, bo lubię/Trójka)
Bieg Niepodległości w Warszawie (11.11.2010)
Bieg Niepodległości w Warszawie (11.11.2010)Foto: shutterstock.com/Rafal Olechowski

Dystans stary, jedyne 5 km. Dla dzieciaków w 8. Biegu z Maskotką do przebiegnięcia będzie 700 m. Podstawowa nowość, która się pojawia w tym roku to medal. W tym roku jest wyjątkowy, bo dla wszystkich uczestników całej Warszawskiej Triady Biegowej, wszystkie trzy zdobyte w tych biegach odznaczenia będzie można połączyć w jeden unikalny kształt – granic Polski i granic Warszawy. Szykujemy jeszcze niespodziankę dla każdego, kto będzie z nami w Alei Hopfera w momencie rozpoczęcia biegu dzieci i biegu głównego. Nie chcę zdradzać szczegółów, ale żaden bieg jeszcze takiej niespodzianki nie zaoferował ani uczestnikom, ani kibicom – opowiada Karol Adamaszek ze Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA.

Jakie jeszcze nowości pojawią się na trasie tegorocznego Biegu Konstytucji 3 Maja? Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Biegam, bo lubię
Prowadzą: Paweł Januszewski
Gość: Karol Adamaszek (Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA)
Data emisji: 25.04.2019 
Godzina emisji: 17.21

ml

Czytaj także

Biegam, bo lubię. Biegam i słucham Trójki!

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2019 10:00
W czwartkowe popołudnia zapraszamy do słuchania audycji tworzonej z myślą o miłośnikach biegania i wszystkich tych, którzy do biegania nie zdołali się (jeszcze) przekonać.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bieg, w którym meta goni biegaczy

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2019 18:23
– Chodzi o Wings for Life. To impreza absolutnie wyjątkowa, z którą jesteśmy związani od pierwszej edycji – mówi Krzysztof Łoniewski. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poznań na start!

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2019 18:23
– W przyszłą niedzielę odbędzie się jedna z największych imprez biegowych w Wielkopolsce – 12. Poznań Połmaraton – mówi Krzysztof Łoniewski. 
rozwiń zwiń