"Biegam, bo lubię" znów na antenie Trójki

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2012 15:04
Trójkowa audycja popularyzująca bieganie oraz towarzysząca jej akcja stadionowa rozpoczynają nowy sezon. Zapraszamy do słuchania już dziś o 17.20.
Biegam, bo lubię znów na antenie Trójki

Zapraszamy wszystkich zapalonych biegaczy oraz tych, którzy dopiero chcą rozpocząć trening. Gospodarze programu - dziennikarz redakcji sportowej Krzysztof Łoniewski i znany lekkoatleta Paweł Januszewski podpowiadają słuchaczom jak trenować, jak rozpocząć trenningi, jak się na nie ubierać i jak się właściwie odżywiać.

Co więcej wybrani przez nich profesjonalni trenerzy spotykają się w całej Polsce z tymi, którzy dopiero chcą ropocząć bieganie i z tymi, którzy trenują już od jakiegoś czasu.

Nowy sezon stadionowej akcji "Biegam, bo lubię" rozpoczyna się z wielką pompą 17 marca. Mamy się czym pochwalić, bo będziemy biegać już w 25 miastach, jak zawsze w soboty o godz. 9.30.

O szczegółach poinformujemy na stronie interrnetowej Trójki oraz www.biegambolubie.com.pl i portalu partnera akcji - bieganie.pl.

A tymczasem zapraszamy do zapoznania się z poradami i wiedzą na temat biegania, jakie zgromadziliśmy w archiwum audycji.

Do słuchania audycji "Biegam, bo lubię" zapraszamy w każdy czwartek o 17.20, Paweł Januszewski i Krzysztof Łoniewski.

Czytaj także

Cztery kilometry na wolności

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2011 18:25
Niecodzienna impreza biegowa odbyła się na warszawskim Grochowie. Po raz drugi więźniowie tamtejszego Aresztu Śledczego wzięli udział w biegu na 4 kilometry.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie zapomnij o nawadnianiu

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2011 17:29
Podczas joggingu tracimy mikroelementy. Nieodłączną częścią ekwipunku każdego biegacza powinien być więc napój, który pozwoli je uzupełnić.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szczytny cel biegów w Wałczu

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2011 13:00
W tygodniu autorzy audycji "Biegam bo lubię" odwiedzili Wałcz, gdzie odbywały się biegi na 9999 i 1111 metrów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Biegaczu doceń ręce!

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2011 18:19
- Ręce pozwalają nam na prawidłowy balans ciała. Dzięki ich prawidłowej pracy zachowujemy równowagę i wspomagamy pracę nóg - doradza biegaczom dr Urszula Zdanowicz.
rozwiń zwiń