X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Biegam, bo lubię" w 2012 podbije całą Polskę!

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2012 16:00
Już w sobotę 17 marca startuje nowa edycja akcji stadionowej "Biegam, bo lubię". Do 17 miast jakie były w zeszłorocznej edycji doszło kolejnych 9!
Audio
  • Trenerzy zapraszają do swoich miast - Biegam, bo lubię
Krzysztof Łoniewski i Paweł Januszewski zapraszają na stadiony
Krzysztof Łoniewski i Paweł Januszewski zapraszają na stadiony!Foto: fot. PRSA

Organizatorzy akcji - Trójka, portal bieganie.pl oraz FUNdacja BIEGanie - są bardzo zadowoleni z dotychczasowych wyników - spotkania na stadionach gromadziły tłumy, a zainteresowanie akcją w mediach społecznościach przekroczyło oczekiwania.

W 2012, podobnie jak rok wcześniej, audycja "Biegam, bo lubię" będzie obecna na antenie Trójki w każdy czwartek o 17.20 oraz w niedzielę w "Trzeciej Stronie Medalu".

Akcja stadionowa powstała z myślą o zarówno doświadczonych, jak i początkujących biegaczy, którzy - pod okiem profesjonalnych trenerów - chcą regularnie trenować oraz poznawać tajniki prawidłowego oddychania i diety. Przez cały rok w każdą sobotę o godz. 9.30 na stadionach w całej Polsce spotykają się miłośnicy biegania.

- Nazwa akcji "Biegam, bo lubię" doskonale oddaje jej sens. Mówimy o bieganiu i biegamy, bo naprawdę to lubimy. Bieganie jest dla każdego i powinno dawać radość. Naszą akcję kierujemy do wszystkich, a szczególnie do amatorów i tych, który rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem – mówi Krzysztof Łoniewski, dziennikarz Trójki, jeden z prowadzących akcję.

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy, rodziców z dziećmi, a nawet ... kobiety w ciąży! Zajęcia Biegam, bo lubię pozwalają także przygotować się do biegów konkursowych i maratonów.

W tym roku zapraszamy do: Białegostoku, Bielsko-Białej, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Gdyni, Katowic, Kielc, Koszalina, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Pasłęku, Płocka, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Słupska, Szczecina, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Wydmin i Zielonej Góry

Zapraszamy na stadiony w każdą sobotę o godz. 9.30! Adresy miejsc, w których się spotykamy, oraz szczegóły akcji można znaleźć na stronie biegambolubie.com.pl

Czytaj także

Mama-biegaczka

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2011 16:11
- Dzieci bardzo mi kibicują, jak dostane jakiś medal biją się o niego i same udają, że są biegaczami - mówi Ula Molduano-Klein, biegaczka, mama dwójki dzieci. A my zapraszamy mamy na stadiony!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Biegam, bo lubię" znów na antenie Trójki

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2012 15:04
Trójkowa audycja popularyzująca bieganie oraz towarzysząca jej akcja stadionowa rozpoczynają nowy sezon. Zapraszamy do słuchania już dziś o 17.20.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak wrócić do treningów po zimie?

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2012 16:10
Trójkowa audycja popularyzująca bieganie wróciła na antenę! Jak po zimie wrócić do treningów radzi legenda polskich biegów długodystansowych, Jerzy Skarżyński. Recepta jest prosta: - Bardzo spokojnie.
rozwiń zwiń