Siemak i Paulus zapraszają do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2017 16:48
Oto ten dzień, a właściwie noc, kiedy ponownie w eterze jedno i drugie pojawia się zwierzę. Paulus i Siemak niczym dwa synestezyjne symbiotyki na raz, dwa, trzy w Trójce się pojawiają.
Co muzycznego może się kryć pod hasłem Przeminęło z wiadrem? Zapraszamy do słuchania
Co muzycznego może się kryć pod hasłem "Przeminęło z wiadrem"? Zapraszamy do słuchaniaFoto: pixabay/Karl_Holm

Fakt, Siemak i Paulus pracowali już w radiu. W niesamowitej Radiostacji, intelektualnym JazzRadiu, konceptualnej stacji radiowej Radio-Kurnik (jedynej stacji radiowej w naszym kraju nadającej dla różnych zwierząt, takich jak: koń, krowa, pies, kura; na okrągło dźwięki wydawane przez zwierzęta, co kwadrans inne zwierzę) oraz szacownym Radiu Gdańsk.

Kiedyś ta audycja nazywała się "Windą na Szafę". Ponieważ jednak Krzysztof w 1999 roku wymyślił piękne hasła np.: "Trepanacja Czeszki" czy "Przeminęło z Wiadrem", to tym ostatnim postanowiliśmy, dla ciągłości naszych radioaktywności, nową audycję nazwać. Przyszliśmy, by gaworzeniem i  muzyką rozjaśnić noc (inny nasz program nazywał się ,"Jesienią Lepiej Się Ściemnia").

Otóż tak, w nocy przybywamy, bo to już nowy dzień, ta noc i pierwsza nasza jako Tutajczyków audycja. Mamy ze sobą: tremę, trembacyty, tremollo, termowizjer i węża pe-poż. Drrrgannniie, które wywołują struny harfy są nam nieobce jak Cybonie. Bo nam zapach z dźwiękiem się kojarzy. A dźwięk z widokiem i tak krok za krokiem zapraszamy Was drodzy Trójkoleżanki i koledzy na chwilę zapomnienia od obowiązków domalnych, dominialnych i dominatywnych. Zwłaszcza o tej porze.

S ł u c h a j c i e   n a s !   J e s t e ś m y   z   n a m i !

Można nas słuchać w Hz ( hercach ). H e r c l i ś   w i l k o m e n !​

Na "Przeminęło z wiadrem" zapraszamy w niedzielę (5.02) od godz. 3 do 5.


Paulus i Siemak (fot. arch. pryw.) Paulus i Siemak (fot. arch. pryw.)
Zobacz więcej na temat: MUZYKA