Piotr Gąsowski o tym, do czego aktorowi potrzebny jest pech

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2017 15:28
Książki sygnowane nazwiskami gwiazd zazwyczaj opowiadają o paśmie sukcesów i życiu przypominającym ideał. Na tym tle pewien wyjątek stanowi Piotr Gąsowski z książką "Co mi w życiu nie wyszło".
Audio
  • Piotr Gąsowski o swoim pechu (Powtorek z rozrywki/Trójka)
Piotr Gąsowski i Artur Andrus w Trójkowym studiu
Piotr Gąsowski i Artur Andrus w Trójkowym studiuFoto: Grażyna Mazurczak

Aktor zwrócił uwagę na podtytuł publikacji: "Książka, którą napisałem sam". Można go odczytywać dwojako. Wydawca zasugerował aktorowi, by zaznaczył, że to on jest autorem książki i całego pomysłu na nią. Ale Piotr Gąsowski ironizuje, że jest to też ubezpieczenie na wypadek reklamacji ze strony czytelników. - Jak ktoś kupi tę książkę i będzie niezadowolony, ja powiem: przecież ostrzegałem już na stronie okładkowej. Co mi w życiu nie wyszło? Książka, którą napisałem sam - wyjaśnia.

Aktor opowiedział o swoich zabawnych wpadkach, takich jak występ w o wiele za dużym mundurze należącym do... Wojciecha Manna. Stwierdził też, że gdy wszyscy przekonują, że trzeba zawsze być szczęśliwym, on jest zdania, że przydaje się też trochę pecha.

Piotr Gąsowski mówił również o swojej przygodzie w Hollywood i o tym, czego go ona nauczyła. Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy.

***

Tytuł audycji: Powtorek z rozrywki
Prowadzi: Artur Andrus
Gość: Piotr Gąsowski (aktor)
Data audycji: 9.05.2017
Godzina audycji: 23.27

bk/mk

Czytaj także

Magda Umer, Mumio i ich miłość od ćwierć wieku

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2017 09:50
- Obejrzawszy utwór "Jesień" zakochałam się w nich. Było to może nawet ćwierć wieku temu. I ta miłość trwa do dzisiaj - mówiła w Trójce o Mumio Magda Umer. Goście audycji zapowiedzieli przy okazji pewien owoc tej miłości…
rozwiń zwiń