X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piotr Gąsowski o tym, do czego aktorowi potrzebny jest pech

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2017 15:28
Książki sygnowane nazwiskami gwiazd zazwyczaj opowiadają o paśmie sukcesów i życiu przypominającym ideał. Na tym tle pewien wyjątek stanowi Piotr Gąsowski z książką "Co mi w życiu nie wyszło".
Audio
  • Piotr Gąsowski o swoim pechu (Powtorek z rozrywki/Trójka)
Piotr Gąsowski i Artur Andrus w Trójkowym studiu
Piotr Gąsowski i Artur Andrus w Trójkowym studiuFoto: Grażyna Mazurczak

Aktor zwrócił uwagę na podtytuł publikacji: "Książka, którą napisałem sam". Można go odczytywać dwojako. Wydawca zasugerował aktorowi, by zaznaczył, że to on jest autorem książki i całego pomysłu na nią. Ale Piotr Gąsowski ironizuje, że jest to też ubezpieczenie na wypadek reklamacji ze strony czytelników. - Jak ktoś kupi tę książkę i będzie niezadowolony, ja powiem: przecież ostrzegałem już na stronie okładkowej. Co mi w życiu nie wyszło? Książka, którą napisałem sam - wyjaśnia.

Aktor opowiedział o swoich zabawnych wpadkach, takich jak występ w o wiele za dużym mundurze należącym do... Wojciecha Manna. Stwierdził też, że gdy wszyscy przekonują, że trzeba zawsze być szczęśliwym, on jest zdania, że przydaje się też trochę pecha.

Piotr Gąsowski mówił również o swojej przygodzie w Hollywood i o tym, czego go ona nauczyła. Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy.

***

Tytuł audycji: Powtorek z rozrywki
Prowadzi: Artur Andrus
Gość: Piotr Gąsowski (aktor)
Data audycji: 9.05.2017
Godzina audycji: 23.27

bk/mk

Czytaj także

Magda Umer, Mumio i ich miłość od ćwierć wieku

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2017 09:50
- Obejrzawszy utwór "Jesień" zakochałam się w nich. Było to może nawet ćwierć wieku temu. I ta miłość trwa do dzisiaj - mówiła w Trójce o Mumio Magda Umer. Goście audycji zapowiedzieli przy okazji pewien owoc tej miłości…
rozwiń zwiń