X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tomasz Szwed - pogromca budzików

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2017 11:00
- Dzwonek, który przypomina mi budzik, wrzuca mnie w inne stany świadomości, wściekłości, gwałtowności - mówi Tomasz Szwed.
Audio
  • Tomasz Szwed - pogromca budzików (Powtorek z rozrywki/Trójka)
Tomasz Szwed
Tomasz SzwedFoto: Wikimedia Commons/Zbigniew Pilch

Gość Artura Andrusa nie należy do fanów wczesnego wstawania. Wydawałoby się, że artyści nie potrzebują takich urządzeń jak budziki i nie muszą się zrywać o świcie. Tomasz Szwed, chociaż niechętnie, budzików jednak używa, a noc jest artyście dość bliska. - Sprawia, że mówi się o rzeczach ważnych, a nawet jeśli nie tak ważnych, to zdecydowanie ciepłych. Noc ma kobiecą naturę - dodaje.

Tomasz Szwed jest autorem serii książek "Klinika Małych Zwierząt w Leśnej Górce". - Były one pomyślane jako familijna opowieść - dla dzieci i dorosłych - mówi autor. Opisane są tam losy zwierząt mieszkających w Leśnej Górce, ich zwyczaje, problemy i codzienne życie.

Dlaczego należy żyć w zgodzie z Borową Ciotką? Czemu rosiczka jest dobra na wszystko? Tego można dowiedzieć się, słuchając nagrania audycji. Zapraszamy.

***

Tytuł audycji: Powtorek z rozrywki
Prowadzi: Natalia Grzeszczyk
Gość: Tomasz Szwed (muzyk, pisarz)
Data audycji: 25.07.2017
Godzina audycji: 23.07

ml/czaj

Czytaj także

Wojciech Zimiński o absurdach codzienności

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2017 11:50
- To moja najnowsza książka, czyli druga. To zbiór tekstów, które można było usłyszeć na antenie Trójki. Jeśli zaś Państwo ich nie słyszeli, to teraz będą mogli je przeczytać - mówi Wojciech Zimiński o książce "Biuro wszelkiego pocieszenia 2".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paulina Potocka. Z banku na kabaretową scenę

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2017 11:00
Paulina Potocka to artystka o niepodrabialnym stylu. Ten, w połączeniu z niebanalnym poczuciem humoru, daje niezwykłe efekty.
rozwiń zwiń