Co Robert Korzeniowski ma w sobie z dziecka?

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2017 15:30
Gościem audycji "Myślidziecka 3/5/7" był człowiek, który na własnych nogach okrążył Ziemię trzy razy.
Audio
  • Co Robert Korzeniowski ma w sobie z dziecka? (Myślidziecka 3/5/7/Trójka)
Robert Korzeniowski
Robert KorzeniowskiFoto: Leszek Szymański/PAP

Czy to możliwe, aby dorosły człowiek ocalił w sobie radość dziecka? Aby pomimo bagażu lat i niełatwych doświadczeń pozostał ufny wobec ludzi i świata? By zachował w sobie dziecięcą uważność i odwagę? I ten niebywały entuzjazm, który potrafi sprawić że chce się żyć?

W "Myślachdziecka 3/5/7" szukać będziemy w dorosłych osobach pięknych cech dziecka. Na ile są dla nas ważne? Czy w dzisiejszym świecie rzeczywiście są wartością? Jak je ocalić, by czerpać z życia pełnymi garściami? Co powodują i jaką trzeba zapłacić za nie cenę?

Zastanowimy się także nad tym na ile dzieciństwo determinuje nasze życie.

To będą osobiste historie ludzi, którzy zachwycili sobą innych. W audycji pojawią się także fragmenty archiwalne audycji "Dzieci wiedzą lepiej". Będą pretekstem do podjęcia rozmowy na ważne tematy.

Program jest adresowany do słuchaczy dorosłych.

Gościem premierowej audycji "Myślidziecka 357" był człowiek, który na własnych nogach okrążył ziemię trzy razy. Dzisiaj jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich sportowców… Spotkaliśmy się z wybitnym chodziarzem, Robertem Korzeniowskim. Zachęcamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Myślidziecka 3/5/7
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Gość: Robert Korzeniowski (sportowiec) 
Data emisji: 9.09.2017
Godziny emisji: 6.05

Czytaj także

Robert Korzeniowski - człowiek pasji i pokory

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2017 15:30
Był jednym z najwybitniejszych sportowców świata. Lekkoatleta i chodziarz, który ma na swoim koncie najważniejsze i najbardziej prestiżowe medale i tytuły.
rozwiń zwiń