Michał Bajor: nie słucham swoich płyt

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2020 13:07
Pewnego dnia Cher spakowała do swojej torby aksamitne pudełeczko z jego płytą. Zawiozła ją Bobowi Geldofowi, choć dla autora płyty w świecie muzycznym boginią wszechczasów była wówczas Whitney Houston.
Audio
  • Michał Bajor o swojej sztuce i życiu (Myślidziecka 3/5/7/Trójka)
Katarzyna Stoparczyk i Michał Bajor
Katarzyna Stoparczyk i Michał BajorFoto: Łukasz Chrzanowski

Dzisiaj bohatera audycji fascynuje reinkarnacja i kosmos. I choć sam o sobie mówi, że jest "zabawnym pechowcem", to ci, którzy znają go najlepiej, wiedzą, że jest dzieckiem uśmiechu i szczęścia.


Michał Bajor i Katarzyna Stoparczyk Michał Bajor i Katarzyna Stoparczyk

– Bywa, że jestem w siódmym niebie, gdy oglądam filmy. Natomiast nigdy nie jestem tam, gdy stoję na scenie. Mam w sobie na tyle dużo zawodowej kindersztuby, że kiedy występuję, to jestem oddany całkowicie piosence, roli, ale nie kocham się w tym, w samym sobie z wzajemnością. Nie chcę wpadać w żadne samouwielbienie, w próżność. Szkoda na to czasu – opowiada Michał Bajor.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Myślidziecka 3/5/7
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk 
Gość: Michał Bajor (aktor i piosenkarz, członek Akademii Fonograficznej ZPAV)
Data emisji: 28.04.2018, 5.12.2020
Godzina emisji: 8.08, 13.07

ml/mk

Czytaj także

Teresa Lipowska: jestem niezwykle energetyczna

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2020 17:00
Dzisiaj, szerokiej publiczności jest znana przede wszystkim z roli Barbary Mostowiak w serialu "M jak miłość". Jednak, jak sama mówi, "były czasy, że grałam wszystko: rzodkiewki, kapustę, księżniczki, wszystko jak leci. I grałam to dobrze! Ale najbardziej kochałam grać w Kabarecie "Dudek".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adam Sztaba o swoich fascynacjach i wytrwałości w dążeniu do celu

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2020 14:00
– Mam dziś za sobą nieprzespaną noc. Siedziałem do 5.30 nad ranem, kończąc jakiś utwór. Jestem zadaniowy, jak mam jakiś cel w głowie, to muszę dobrnąć (do końca – przyp. red.). W małych rzeczach też taki jestem, np. jak szukam pilota do telewizora, to też do skutku. Nieważne, że dzieci mogły wynieść go w zabawkach na piętro – opowiada gość Katarzyny Stoparczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jerzy Maksymiuk. Spotkanie wysokiego ryzyka

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2020 14:00
To spotkanie wysokiego ryzyka. Bo jak rozmawiać z kimś, kto jednocześnie mówi, dyryguje i próbuje wyrwać się do stojącego w kącie studia pianina? Tym razem Katarzyna Stoparczyk rozmawia z nieokiełznanym, nieprzewidywalnym, a jednocześnie charyzmatycznym i genialnym artystą dyrygentem Jerzym Maksymiukiem. 
rozwiń zwiń