Gaba Kulka o stawaniu się sobą

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2019 09:13
– Gabą stałam się na studiach. To moment, kiedy poznaje się wiele nowych osób i można w pewien sposób stworzyć siebie na nowo. Do tamtej pory tak nazywała mnie tylko moja ukochana, przyszywana kuzynka i kojarzyło mi się to stuprocentowo pozytywnie – opowiada rozmówczyni Katarzyny Stoparczyk.
Audio
  • Gaba Kulka: nikt do końca nie jest sobą, jesteśmy zlepkiem osób, które znamy i kochamy (Myślidziecka 3/5/7/Trójka)
Gaba Kulka iKatarzyna Stoparczyk
Gaba Kulka i Katarzyna StoparczykFoto: Ola Baszun

Czasem mam wrażenie, że jestem najbardziej introwertyczną ekstrawertyczką Gaba Kulka

Świetnie zna się na meblach, architekturze wnętrz, wegańskim jedzeniu i grach komputerowych. Ostatnio zna się także na spacerach z córką po żoliborskich parkach. To właśnie od niej usłyszała najpiękniejszy komplement – "Mamo, masz wszystko ładne".

W każdym z momentów w jej życiu obecna jest muzyka, czego dowodzi również na antenie Trójki, prowadząc audycję "Głowa. Serce. Baza". Eklektyczna, poszukująca, nieoczywista. Pełna jazzu, rocka, dźwięków z musicalu czy teatralnego świata. Jak mówi jej autorka: muzyka mocno autorska i pstrokata. W audycji "Myślidziecka 3/5/7" artystka opowiadała o tym, czy wciąż złości się, gdy ktoś porównuje jej twórczość do innych muzyków i czy można wypracować charyzmę.

Zapraszamy do wysłuchania audycji.

***

Tytuł audycji: Myślidziecka 3/5/7
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Gość: Gaba Kulka (wokalistka, kompozytorka)
Data emisji: 30.11.2019
Godzina emisji: 8.10

gs/ab


Czytaj także

Gaba Kulka z autorską audycją w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2017 13:02
"Głowa. Serce. Baza." - tak zatytułowana jest nowa audycja muzyczna, którą w Trójce poprowadzi Gaba Kulka. Zapraszamy w każdą sobotę po godz. 22.
rozwiń zwiń