Davina Reeves-Ciara: dopiero gdy urodziłam, poczułam się kimś

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2019 09:00
Jeszcze niedawno nosiła na swojej głowie koronę Miss Nowego Jorku. Jeszcze nie tak dawno można było ją spotkać na prestiżowych nowojorskich wybiegach mody. Zostawiła to światowe życie, by zamieszkać w niewielkiej dolnośląskiej wsi.
Audio
  • Davina Reeves-Ciara o terapeutycznym życiu w Polsce (Myślidziecka 3/5/7/Trójka)
Davina Reeves-Ciara i Katarzyna Stoparczyk
Davina Reeves-Ciara i Katarzyna StoparczykFoto: G.Leczkowski

Razem ze swoim mężem i czwórką dzieci. Wcześniej mieszkała w Arizonie, Miami, Niemczech i Monako. Kim jest? Po trosze Nigeryjką, Niemką, Amerykanką. Kobietą, której życiorys mógłby pomieścić doświadczenia kilka osób. Jest także człowiekiem niezwykle otwartym i odważnie patrzącym na świat. Ostatnio zagrała jedną z głównych ról w serialu "Żmijowisko".

– Jestem w Polsce od ośmiu lat. To dziwne, jak melodia języka polskiego wpadła mi do ucha i jak się w niej zakochałam. Miałam partnerów z Hiszpanii, Włoch, mówiłam trochę w tych językach, ale gdy poznałam mojego męża Irka, pomyślałam, że to jest właśnie to! Miałam dosyć Nowego Jorku i tego, że wszystkie drzwi były tam zamknięte – mówi Davina Reeves-Ciara.

Co najbardziej zaskoczyło rozmówczynię Katarzyny Stoparczyk w Polakach? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Myślidziecka 3/5/7
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Gość: Davina Reeves-Ciara (aktorka, modelka, prezenterka, youtuberka, bizneswoman, siatkarka, Miss Nowego Jorku 2010)
Data emisji: 7.12.2019
Godzina emisji: 8.09

ml/mk

Czytaj także

Adam Ferency: wchodząc na scenę ląduję w pięknym świecie

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2019 09:00
Bardzo dobrze gotuje, ale nigdy nie zostawia po sobie bałaganu. Mówi, że nie lubi ludzi, ale jego studenci wspominają go z czułością i rozrzewnieniem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zagadkowa fascynacja muzyką

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2019 10:00
Tym razem w "Zagadkowej niedzieli" Katarzyna Stoparczyk gości Pawła Podgórskiego, znakomitego aktora, wokalistę i wychowawcę dzieci i młodzieży.
rozwiń zwiń