Agnieszka Grochowska: jestem gotowa na wyzwania

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2019 09:00
Janusz Głowacki powiedział tak: "Ona jest kobietą brzydko-ładną". Jak zareagowała? Szczerze się roześmiała i podziękowała: "Wie pan, dla aktorki to właściwie spory komplement".
Audio
  • Agnieszka Grochowska gościem Katarzyny Stoparczyk (Myślidziecka 3/5/7)
Katarzyna Stoparczyk i Agnieszka Grochowska
Katarzyna Stoparczyk i Agnieszka GrochowskaFoto: R.Szewczak

Innym razem dodała: "Miewam takie momenty, że właściwie mogę sprawiać wrażenie świrniętej, bo zawsze ważne dla mnie jest to, żeby było trudno. Żeby wciąż była ta poprzeczka do przeskoczenia". Od paru ładnych lat osoba ta przeskakuje tę swoją poprzeczkę nie tylko w Polsce, ale także na świecie grając w znakomitych, międzynarodowych produkcjach.

– Nie boję się już oceny, ale liczę się z nią. Zdaję sobie sprawę, że bez pewnego ryzyka pewne rzeczy nie mogą się urodzić. Nowe rzeczy bardzo mnie ciekawią. Żeby było inaczej niż wcześniej – mówi Agnieszka Grochowska.

Czy można odrzucić propozycję współpracy od Stevena Spielberga? Jakie podejście do swojego zawodu ma gość Katarzyny Stoparczyk? Zachęcamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Myślidziecka 3/5/7
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Gość: Agnieszka Grochowska (aktorka)
Data emisji: 21.12.2019
Godzina emisji: 8.10

kw

Czytaj także

Gaba Kulka o stawaniu się sobą

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2019 09:13
– Gabą stałam się na studiach. To moment, kiedy poznaje się wiele nowych osób i można w pewien sposób stworzyć siebie na nowo. Do tamtej pory tak nazywała mnie tylko moja ukochana, przyszywana kuzynka i kojarzyło mi się to stuprocentowo pozytywnie – opowiada rozmówczyni Katarzyny Stoparczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Davina Reeves-Ciara: dopiero gdy urodziłam, poczułam się kimś

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2019 09:00
Jeszcze niedawno nosiła na swojej głowie koronę Miss Nowego Jorku. Jeszcze nie tak dawno można było ją spotkać na prestiżowych nowojorskich wybiegach mody. Zostawiła to światowe życie, by zamieszkać w niewielkiej dolnośląskiej wsi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Antoni Piechniczek: życie jest grą, świat boiskiem, a Bóg sędzią

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2019 09:00
– Wychowały mnie mama i babcia, byłem ich oczkiem w głowie, ale mnie nie rozpieszczały. To był rygor domu przestrzegającego dwie kamienne tablice – wspomina Antoni Piechniczek w rozmowie z Katarzyną Stoparczyk.
rozwiń zwiń