Jan Nowicki: kobiety utrzymują porządek na świecie

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2020 09:00
– Nie umiem i nie lubię kłamać, zwłaszcza jeśli rzecz dotyczy czegoś tak szczególnego i pięknego jak miłość – mówi Jan Nowicki w rozmowie z Katarzyną Stoparczyk.
Jan Nowicki i Katarzyna Stoparczyk
Jan Nowicki i Katarzyna StoparczykFoto: W. Szemik

"Lubię duże samochody, może dlatego, że mają coś z domu. Jednak wiatru dużego nie lubię, bo sprowadza do mnie lęk. Psy kocham wszystkie, ale najbardziej te małe. Dobrze, jak wychylają nos spod kołdry i są nieustraszone" – podkreśla Jan Nowicki.


Posłuchaj
47:02 2020_03_07 08_09_39_PR3_Myslidziecka_357.mp3 Jan Nowicki gościem Katarzyny Stoparczyk (Myślidziecka 3/5/7/Trójka)

 

Ceniony aktor lubi też cynie, którymi obsypywała go ukochana Mama. Nie miała zbyt wiele, zrywała więc kwiaty i w ten sposób okazywała swojemu małemu synkowi matczyną miłość. 

Jan Nowicki opowiadał w Trójce nie tylko o miłości. – Byłem gładkim kąskiem do schrupania, w każdej dziedzinie nieprawdopodobnie ceniłem sobie wolność, dlatego nigdy nie byłem wzorcowym partnerem, świetnym ojcem, nie byłem nawet dobrym aktorem – wspominał Jan Nowicki.

Gość Katarzyny Stoparczyk opowiadał także o swoim stosunku do śmierci i wiary, życiowych wyborach i planach na najbliższy czas, które niekoniecznie związane są z aktorstwem. 

***

Tytuł audycji: Myślidziecka 3/5/7
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Gość: Jan Nowicki (aktor)
Data i godzina emisji: 7.03.2020, 8.09
Data i godzina powtórki: 29.08.2020, 13.08 

mk

Czytaj także

Krzysztof Hołowczyc: życie ma wartość, jeżeli jesteś potrzebny

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2020 09:00
– Mimo walki, zdobywania różnych tytułów, niesamowitych wyzwań na granicy życia i śmierci, świadomość, że powraca się do domu, gdzie jest prawdziwe życie, jest myślą przewodnią mojego życia – wyznał były kierowca rajdowy, Krzysztof Hołowczyc.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Beczała: sława nie zrobiła ze mną nic

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2020 11:00
"Nie ma reguł, liczy się tylko pasja i ciężka praca. Jeśli człowiek wierzy we własne możliwości, nie ma parcia na karierę, tylko słucha swojej intuicji, to powinno się udać". Jemu się udało zachwycić najpotężniejsze sceny operowe. Do tego stopnia, że okrzyknięto go najlepszym tenorem lirycznym świata.
rozwiń zwiń