X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Każdy może być detektywem!

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2019 10:15
Karnawał to czas, kiedy życie towarzystkie intensyfikuje się i nabiera kolorów. Przebrania i maski mogą rozbudzać emocje. Katarzyna Cygler opowiada o grach i zabawach, które wprowadzają dreszczyk emocji w trakcie zabawy.
Audio
  • Detektywistyczne gry i zabawy na karnawał (Trójkowy detektyw)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Veres Production/Shutterstock

– Gwarantem bezpieczeństwa, każdej imprezy będzie, jeśli "trup" pojawi się od razu. Trup fikcyjny rzecz jasna. Może to też być barwne przestępstwo. Nic tak nie integruje towarzystwa, jak zbrodnia. Jest kilka detektywistycznych sposobów towarzyskiego spędzania czasu, które mobilizują umiejętność zdobywania informacji, spostrzegawczość, łączenie faktów oraz logiczne i niekonwencjonalne myślenie. Najprostszym sposobem są gry planszowe albo planszowo-mobilne. Można także zorganizować inscenizację rodem z powieści Agathy Christie – opowiada Katarzyna Cygler.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania, w którym Katarzyna Cygler opowiada o grach i zabawach detektywistycznych.

***

Tytuł audycji: Trójkowy detektyw
Prowadzi: Katarzyna Cygler
Data emisji: 8.01.2019
Godzina emisji: 9.48

kg/kw

Czytaj także

Jak działają paranormalni detektywi?

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2018 11:46
– W kryminalistyce nie chodzi o życie czy śmieć, tylko o mroczną tajemnicę. Morderstwo to poważne zaburzenie delikatnej harmonii między tu a tam – mówi Katarzyna Cygler. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Geronimo – ostatni walczący Apacz

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2018 10:46
– Przez 40 lat walczył z najbardziej zaciekłymi przeciwnikami. Swoją umiejętność w prowadzeniu ludzi do zwycięstw, zawdzięczał specjalnemu darowi – mówi Katarzyna Cygler.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kim jest matka gangu? Historia Ma Barker

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2018 10:15
– Bycie matką to duża odpowiedzialność, ale by zostać matką gangu, trzeba do tego dodać wyjątkową fantazję – mówi Katarzyna Cygler.
rozwiń zwiń