X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Daniel Drumz gra dub!

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2019 15:40
Dub ma swoje początki w reggae lat 60. XX wieku, jednak obecnie nie jest już tak łatwy do sklasyfikowania. Przybiera bardzo różne formy – od techno, przez ambient, aż po hip-hop i drum'n'bass.
Daniel Drumz
Daniel Drumz Foto: Zosia Paśnik

W najbliższym wydaniu "Dzikiej karty" posłuchamy współczesnej muzyki dotkniętej magią dubu – od brytyjskiej nowej fali drum'n'bassu reprezentowanej w audycji przez takich artystów jak Om Unit czy Djrum, przez japońskie dubtechno od 外神田deepspace, aż po polski akcent w postaci duetów HV/Noon oraz Private Press.

***

Na audycję "Dzika karta" zapraszam w niedzielę (17.03) od godz. 3.00 do 4.00.

Daniel Drumz