X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

O czym milczy polska sztuka?

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: lassedesignen/Shutterstock.com
O Audycji
Tytuł Kwestia kultury 2017/08/26 9:11
Prowadzący Mariusz Cieślik
Goście Leszek Bugajski (publicysta i znawca kultury popularnej), Wacław Holewiński (pisarz), Andrzej Saramonowicz (scenarzysta i reżyser)
Opis

W kolejnej odsłonie audycji "Kwestia kultury" zapytaliśmy, jakich tematów nie podejmują polscy artyści. Dlaczego tak niewiele możemy się dowiedzieć z ich dzieł na temat kondycji polskiego społeczeństwa? Z jakiego powodu pomijają tematy polityczne, a przez lata unikali mówienia o historii? Jak wygląda "Polska nieprzedstawiona"?

ab/czaj


Playlista