X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wspólna płyta Wojtka Mazolewskiego i Johna Portera. "Bardzo dużo miłości przelaliśmy na to dziecko"

W piątek 24 maja ukazuje się płyta Wojtka Mazolewskiego i Johna Portera zatytułowana "Philosophia". Artyści opowiedzieli w Trójce o nowym wydawnictwie, nad którym długo pracowali, ale i o pewnym dworcowym koncercie.
Wojtek Mazolewski, Piotr Metz, John Porter
Wojtek Mazolewski, Piotr Metz, John PorterFoto: Piotr Kordaszewski/PR
O Audycji
Tytuł Magazynek 2019/05/23 15:00
Prowadzący Piotr Metz

Opis

– Już nie mogę spać, codziennie budzę się bardzo wcześnie, nie mogę doczekać się momentu, żeby tę nową płytę złapać do ręki – mówi Wojtek Mazolewski.

 Bardzo fajnie jest widzieć, jak ona ewoluuje. Był czas, żeby dodawać różne rzeczy, o których zapomina się, gdy wydaje się "normalnie" płytę – dodaje John Porter.

Z jednej strony John Porter – Anglik, który w latach 70. wybrał Polskę na swój dom, znalazł się w pierwszym składzie Maanamu, grał ballady Cohena z Maciejem Zembatym, nagrywał płyty solowe i w duecie z Anitą Lipnicką. Z drugiej strony Wojtek Mazolewski – człowiek, którego muzyka uchodzi za jeden z najlepszych polskich produktów eksportowych, niestrudzony propagator jazzu, grywający na całym świecie ze składami Pink Freud czy Wojtek Mazolewski Quintet.

Muzyczne drogi obu artystów skrzyżowały się po raz pierwszy podczas nagrywania albumu Wojtka zatytułowanego "Chaos pełen idei". Od pierwszej minuty sesji nagraniowej okazało się, że obaj artyści mówią tym samym muzycznym językiem. Kolejne miesiące w trasie, próby i koncerty zaowocowały nowymi pomysłami na utwory. Obecnie John i Wojtek zakończyli pracę nad wspólnym albumem i przygotowują się do wspólnych koncertów.

Artyści wystąpili ze swoim nowym materiałem na żywo w ramach obchodów 57. urodzin PR3 >>>

(mat. prasowe/mk)

Playlista
Tagi

Playlista
  • The National, - Turn on Me
  • The National, - Hairpin Turns
  • The Raconteurs, - Help Me Stranger
  • Plastic, - You Gonna Loive It
  • Staples Mavis , - We Get By (featuring Ben Harper)
  • Within Temptation, Rogucki Piotr, - Whole World Is Watching
  • Mazolewski/Porter, - Strangers
  • Mazolewski/ Porter, - Melancholia
  • Mazolewski/Porter, - Black Dress