X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wyjątkowy minigramofon. Czy to sprzęt dla każdego?

– 19 lipca ukaże się kolejna, dziewiąta już płyta, którą można odtwarzać na specjalnym minigramofonie. Jego europejska premiera już jutro. Płyty są trzycalowe. Wiem, że brzmi to wszystko trochę surrealistycznie – mówił w "Magazynku" Piotr Metz. 
Tomasz Sikora i Piotr Metz
Tomasz Sikora i Piotr MetzFoto: Piotr Kordaszewski/Polskie Radio
O Audycji
Tytuł Magazynek 11.07.2019 15:08
Autor Piotr Metz
Opis

– To pierwszy produkt sygnowany przez Record Store Day, który nie jest płytą winylową. Jego premiera odbyła się 13 kwietnia, ale tylko na rynku amerykańskim. Były plany, żeby minigramofon trafił do Europy, ale nikt – ani producent ani organizator święta, nie spodziewał się takiego sukcesu. Wszystko wyprzedało się na pniu w ciągu kilku godzin w amerykańskich sklepach biorących udział w akcji – powiedział Tomasz Sikora, oficjalny reprezentant Record Store Day na Polskę. 

Kiedy mogą pojawić się mogą kolejne trzycalowe płyty do minigramofonu? Czy "ortodoksyjni audiofile" zdecydują się na zakup takiego sprzętu? 


Piotr Metz i gramofon RSD Mini Crosley Piotr Metz i gramofon RSD Mini Crosley

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania, w której  Piotr Metz mówił także m.in. o tegorocznej edycji festiwalu Kazimiernikejszyn. 

Playlista
Tagi
Playlista