X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pamiętnik emocji Oli Szmidt

– Każda z moich epek to zamknięcie kolejnego emocjonalnego rozdziału – mówi Ola Szmidt, wokalistka, kompozytorka i improwizatorka mieszkająca w brytyjskim Yorku. W tej odsłonie "Magazynku" promuje swoją najnowszą zatytułowaną "EP2".
Ola Szmidt i Piotr Metz
Ola Szmidt i Piotr Metz Foto: Polskie Radio
O Audycji

Tytuł Magazynek 19.09.2019 15:09
Autor Piotr Metz
Opis

– Podjęłam decyzję, że muszę zaprzyjaźnić się z elektroniką. Ktoś powiedział, że tak naprawdę do szczęścia ma się wszystko przed sobą. W tych czasach, jako muzycy, możemy wpaść w dół będący niekończącą się historią kupowania kolejnych instrumentów, zapełniania sceny. Stwierdziłam, że moje nastawienie będzie czymś zupełnie w inną stronę. Koncentruję się na tym, że w centrum będzie mój głos, ale przesunę go w troszeczkę inny wymiar. Posuwam się w kierunku, gdzie opatrzę, jak głęboko mogę wchodzić w mój głos, używając m.in loopera – opowiada Ola Szmidt w rozmowie z Piotrem Metzem.

Które sale koncertowe w Yorku poleca nasza rozmówczyni? Jaka, według niej, umiejętność przydaje się niezależnym muzykom najbardziej? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

Playlista
Tagi

Playlista