X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bulgoty debiutują w Trójce

Tym razem poznaliśmy pochodzący z Elbląga zespół Bulgoty. Ich muzyce przysłuchiwali się Andrzej "e-moll" Kowalczyk i Mariusz Owczarek.
Muzycy zespołu Bulgoty i Tomasz Żąda (2L), Mariusz Owczarek (z tyłu), Andrzej e-moll Kowalczyk (środek)
Muzycy zespołu Bulgoty i Tomasz Żąda (2L), Mariusz Owczarek (z tyłu), Andrzej "e-moll" Kowalczyk (środek)Foto: Halina Wachowicz/Polskie Radio
O Audycji
Tytuł Trójka Żąda debiutów 2018/03/19 13:30
Prowadzący Tomasz Żąda
Opis

– Utwór, którego właśnie posłuchaliśmy, trwa tyle, ile potrzebuję, żeby dojechać z domu do najbliższego sklepu. To idealna muzyka do jazdy samochodem właśnie. Gaz do dechy i jedziemy. Słychać, że mają to przemyślane. Podziwiam zespoły, które pamiętają te wszystkie zmiany temp i inne tego typu historie – mówi Andrzej "e-moll" Kowalczyk.

– Chcieliśmy stworzyć coś innego na naszej rodzimej scenie muzycznej. Na początku miał to być bardziej standardowy zespół, ale postanowiliśmy poeksperymentować i wciągnęło nas całkowicie – opowiadają o swojej muzyce członkowie Bulgotów. – Nie opieramy muzyki na wirtuozerii, bo jej nie posiadamy. Pomógł nam natomiast nasz klawiszowiec Bartek i jego niekonwencjonalne podejście do muzyki – dodają goście Trójki.

Zapraszamy do wysłuchania pełnej rozmowy w dołączonym nagraniu.

Goście zespół Bulgoty, Andrzej "e-moll" Kowalczyk, Mariusz Owczarek
Playlista
Tagi
Playlista