Linia Nocna. "Materiał nagraliśmy w naszym kabackim poddaszu"

Gościem Tomasza Żądy byli muzycy zespołu Linia Nocna. Ich twórczości przysłuchiwali się Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski z grupy Plastic.
Od lewej: Tomasz Żąda, Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski (zespół Plastic), Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec (zespół Linia Nocna)
Od lewej: Tomasz Żąda, Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski (zespół Plastic), Monika "Mimi" Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec (zespół Linia Nocna)Foto: Halina Wachowicz/PR
O Audycji

Tytuł Trójka Żąda debiutów 2018/03/26 13:30
Prowadzący Tomasz Żąda

Opis

W połowie marca ukazał się debiutancki album Linii Nocnej. Krążek zatytułowany jest "Znikam na chwilę". Monika "Mimi" Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec opowiadali o pracy nas swoją pierwszą płytą. 

– Muzykę tworzyliśmy sami. Wspomagał nas realizator dźwięku, który zmiksował całość. Na płycie jest kilku gości – mówi Mikołaj Trybulec.

– Właściwie wszystkie ślady, zarówno te instrumentalne i wokalne, nagraliśmy na naszym kabackim poddaszu, w domowym studio – dodaje Monika "Mimi" Wydrzyńska.

Co o muzyce zespołu Linia Nocna sądzą członkowie grupy Plastic? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

Goście Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec (zespół Linia Nocna), Agnieszka Burcan, Paweł Radziszewski (zespół Plastic)
Playlista
Tagi
Playlista
  • Buslav, Linia Nocna, - Tak jak my
  • Linia Nocna, - Znikam na chwilę
  • , Plastic, - Long Way Home
  • Noże, - Easy