X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

6BM debiutują, a muzycy z Ignu przedstawiają nowy album!

Nowy tydzień to dwa kolejne debiuty w Trójce. W tym wydaniu audycji rozmawiamy z muzykami rockowo-elektronicznego 6BM oraz psychodelicznego Ignu.
Tomasz Żąda oraz zespoły Ignu i 6BM w naszym studiu
Tomasz Żąda oraz zespoły Ignu i 6BM w naszym studiuFoto: Halina Wachowicz
O Audycji
Tytuł Trójka Żąda debiutów 2019/07/08 12:08
Prowadzący Tomasz Żąda
Opis

Zespół 6BM istnieje od 2015 roku i zaczynał od grania muzyki z pogranicza rocka i metalu, a od dwóch lat jego członkowie zmierzają ku bardziej elektronicznym brzmieniom, czego dowodem jest tegoroczny album "Neophobia". 

– Nasza debiutancka płyta zawiera zarówno rockowe, jak i elektroniczne brzmienia, a przyszłe nagrania będą już coraz bardziej elektroniczne – zapowiada perkusista Kamil Majewski.

A co nowego dzieje się u uczestników Trójkowego konkursu "Start NaGranie", czyli warszawskiego zespołu Ignu? Za nimi premiera najnowszego albumu "Auriga".

– Powoli kierujemy się w stronę trzeciej płyty – mówi David Condis y Troyano. – Są już przygotowane zarysy pierwszych piosenek, a ja sam myślę o warstwie tekstowej – dodaje Lubosz Majewski.

Jak przebiegało nagrywanie albumu 6BM? Muzyką jakich krajów inspirują się członkowie Ignu? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji.

Goście Kamil Zgondek, Łukasz Furman i Kamil Majewski (6BM), David Condis y Troyano i Lubosz Majewski (Ignu)
Playlista
Tagi

Playlista