X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Neuroina i James Button Band po raz pierwszy w Trójce!

W tym wydaniu audycji Tomasz Żąda gościł łączący w swojej muzyce rock i alternatywę zespół Neuroina oraz grupę James Button Band, która garściami czerpie z tradycji starego amerykańskiego hard rocka, bluesa i funku. Jak wszystkim debiutantom, zadaliśmy im pytania o początki działalności, nagrane utwory i plany koncertowe.
Członkowie zespołów Neuroina i James Button Band w towarzystwie Tomasza Żądy
Członkowie zespołów Neuroina i James Button Band w towarzystwie Tomasza ŻądyFoto: Halina Wachowicz
O Audycji
Tytuł Trójka Żąda debiutów 2019/07/29 12:07
Prowadzący Tomasz Żąda
Opis

Malborski skład Neuroina jakiś czas temu wszedł do studia Zakład Produkcji Dźwięku, żeby zarejestrować pierwsze utwory.

– Pomagał nam Mateusz Machnikowski, swoją przygodę z nim rozpoczęliśmy we wrześniu zeszłego roku i trwało to do marca. W bardzo dobrych warunkach nagraliśmy bębny, a później nagrywaliśmy gitary itd. Mateusz jest też odpowiedzialny za miks. Mamy około 12 niezarejestrowanych numerów, które dopracowujemy. Brakuje nam jeszcze troszeczkę materiału, więc musimy jeszcze posiedzieć na naszej sali prób i dopracować trzy, cztery kawałki, żeby mieć dobrą godzinę koncertowego setu – opowiadali członkowie Neuroiny.

Drugą częścią audycji zawładnął wywodzący się ze Szczecinka James Button Band, który jest świeżo po zmianach personalnych.

– Nagraliśmy całą płytę, mieliśmy mieć już trasę, ale z racji zmian kadrowych mieliśmy "obsuwę". Na razie ten album trafi tylko do sieci, ale mamy plan, żeby wypuścić to w formie fizycznej. Lubimy dotykać pudełka z CD, jesteśmy "oldschoolowcami" – mówił Jakub Legan z James Button Band.

Skąd wzięła się nazwa zespołu Neuroina? Kiedy i gdzie będziemy mogli usłyszeć James Button Band na żywo?

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji.

Goście Marek "Jany" Januszkiewicz, Daniel Szutiak, Marcin Kołpaczewski, Mariusz Sasin (Neuroina), Jakub Legan i Kamil Kondała (James Button Band)
Playlista
Tagi
Playlista