X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piotr Zubek debiutuje piosenkami Jerzego Wasowskiego

– To była wspólna, bardzo twórcza praca. Jest to płyta będąca pomysłem każdego z muzyków – mówi 18-letni Piotr Zubek o swoim debiutanckim albumie "Moja wycinanka. Inne piosenki Jerzego Wasowskiego", składającym się z utworów kompozytora, satyryka i autora tekstów w nowych aranżacjach.
Od lewej: Monika Makowska-Wasowska, Mariusz Owczarek i Piotr Zubek
Od lewej: Monika Makowska-Wasowska, Mariusz Owczarek i Piotr ZubekFoto: Halina Wachowicz/PR
O Audycji

Tytuł Trójka żąda debiutów 23.09.2019 13:29
Prowadzący Mariusz Owczarek
Opis

– Na albumie znalazły się utwory wybrane przeze mnie z pomocą państwa Wasowskich, moich rodziców i bliskich mi osób. Jest to wybór bardzo subiektywny. Są tam utwory, które w jakiś sposób mnie poruszyły, przemówiły do mojego wnętrza i chciałem podzielić się nimi z ludźmi – opowiada wokalista w rozmowie z Mariuszem Owczarkiem.

– Piotra Zubka usłyszałam w 2015 roku na pierwszym festiwalu twórczości Jeremiego Przybory "Niebywalencja" w klubie Rotunda w Krakowie. Od początku byłam pod wrażeniem. Od razu powiedziałam, że będę kibicować, śledzić, pilnować – wspomina Monika Makowska-Wasowska, producentka i wydawczyni albumu. 

Kto jeszcze brał udział w powstawaniu płyty? Z myślą o kim powstał tekst Jerzego Wasowskiego do utworu "Znalazłem cię"? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji.

Goście Monika Makowska-Wasowska (producentka i wydawczyni albumu "Moja wycinanka. Inne piosenki Jerzego Wasowskiego"), Piotr Zubek (wokalista)
Playlista
Tagi

Playlista